STARTOVKA

Celkem 300 registrovaných

Název Členové Kategorie Typ Stav
Martin Sedlář Muži Long Nová registrace
Necitim bolest Petr Kunc Muži Long Nová registrace
Pavla Vencelová Ženy Short Nová registrace
Konečně! Daniela Dušková Ženy Long Nová registrace
Konečně! David Polanský Muži Long Nová registrace
Skalické náboje I Antonín Kohut Muži Long Nová registrace
Oils team Jana Olejníčková Ženy Long Nová registrace
Ježek na kopci Tomáš Wrona Muži Short Nová registrace
Proti Bohouskovi Michal Skoda Muži Long Nová registrace
A už jsme v cíli? Barča Kalíšek Ženy Long Nová registrace
KARAT eXtreme Heads Petr Vokál Muži Long Nová registrace
Sanasport Michal Tuček Muži Long Nová registrace
DeNa Denisa Návratová Ženy Long Nová registrace
STG Rychnov nad Kněžnou Jakub Žatečka Muži Long Zaplaceno
Lenka Langerová Ženy Short Zaplaceno
Michal Lehký Muži Long Nová registrace
Hulín Petra Lochmannová Ženy Long Zaplaceno
Matěj Müller Muži Long Nová registrace
Kristýna Pastvová Ženy Long Nová registrace
Nessi Anna Dobrovská Ženy Long Nová registrace
Kačabar a princezna Kleopatra Kateřina Kratochvílová Dogtrekking ženy Long Nová registrace
Chachar z Ostravy a princezna Keopatra Jan Kratochvíl Dogtrekking muži Long Nová registrace
Iva Pavlíková Ženy Long Zaplaceno
Petr Pavlík Muži Long Zaplaceno
Štěpán Šlajs Muži Long Zaplaceno
Fast legs Ostrava Tomáš Pabián Muži Long Nová registrace
Nikadam Adam Petrašek Dogtrekking muži Long Zaplaceno
PROefekt team Veronika Vávrová Ženy Short Zaplaceno
Restaurace U SVÍDŮ Rostislav Svída Muži Long Zaplaceno
Lucie Siudová Ženy Long Zaplaceno
Bronislav Siuda Muži Long Zaplaceno
Ivan Urbánek Muži Long Nová registrace
Plzeňští běžci KLUB Jan Němec Muži Long Zaplaceno
KSV Zvole David Najman Muži Short Nová registrace
Jana Jabůrková Ženy Short Zaplaceno
Martin Jabůrek Muži Long Zaplaceno
Pavlína Houfová Ženy Short Zaplaceno
iVosh Ivo Šrámek Muži Long Nová registrace
Lucie Lipská Ženy Short Nová registrace
Lucie Lipská Ženy Long Nová registrace
Iva Sýkorová Ženy Long Nová registrace
Daniel Fajfr Muži Long Nová registrace
Uško Team Anna Chmelíková Ženy Short Zaplaceno
UškoTeam Petra Zajícová Ženy Short Zaplaceno
Jirka & Jirka Jiří Horáček Muži Long Zaplaceno
Petra Košťálová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Petra Milatova Ženy Short Zaplaceno
SK Babice Pavla Hochmanova Ženy Long Nová registrace
Jakub Hanák Muži Long Zaplaceno
Sokolnice Running Team Filip Matuška Muži Long Nová registrace
Jan Náměstek Muži Long Nová registrace
Eliška Náměstková Ženy Long Nová registrace
Zbyněk Vysoudil Muži Short Zaplaceno
Sluníčko 79 Hana Svrčková Ženy Short Zaplaceno
UškoTeam Jan Zajíc Muži Long Zaplaceno
Bernd Ruckdäschel Muži Long Zaplaceno
Uško Team Vojtěch Chmelík Muži Long Zaplaceno
Michael Almasy Muži Long Zaplaceno
Lucie Paďourková Ženy Short Zaplaceno
Anna Bavlšíková Ženy Long Nová registrace
Běhny Ondřej Zicha Muži Long Zaplaceno
Tereza Melenová Ženy Short Zaplaceno
Starojičiňanky Anna Vojáčková , Magdaléna Vojáčková Ženy Long Zaplaceno
Roman Tóth Muži Short Zaplaceno
Zdeněk Lasovský Muži Long Zaplaceno
Kateřina Křižáková Ženy Long Nová registrace
Martin Thorand Muži Long Zaplaceno
Klub Biatlonu Břidličná Luděk Dušek Muži Short Zaplaceno
Jan Chmela Muži Long Zaplaceno
Jan Matiášek Muži Long Zaplaceno
Martina Kundrátová Ženy Long Zaplaceno
Adam Kundrát Muži Long Zaplaceno
Libor Pohanka Muži Short Nová registrace
Radka Coufalová Ženy Long Nová registrace
Tomster Tomas Bauer Muži Long Zaplaceno
Czech Snowflake Karolína Dvořáková Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Filip Lochmann Muži Long Zaplaceno
Jakub Musil Muži Long Zaplaceno
Poběhlice Lenka Burešová Ženy Long Zaplaceno
B+B tym Dan Michalik Muži Long Zaplaceno
Barbora Aydin Ženy Long Nová registrace
Marie Nováková Dogtrekking ženy Short Nová registrace
David Polák Polák Muži Short Zaplaceno
Burky Team Petra Lochmannová Ženy Long Nová registrace
Mária Sznapková Ženy Long Nová registrace
Renáta Barnetová Ženy Short Zaplaceno
František Barnet Muži Short Zaplaceno
Patrik Barnet Muži Short Zaplaceno
Patrik Barnet Muži Long Zaplaceno
Zuzana Kloudová Dogtrekking ženy Long Nová registrace
Rastaman Zbyněk Škuca Muži Long Nová registrace
Vallis Josaphat Tomáš Opletal Muži Long Nová registrace
Vallis Josaphat Tomáš Opletal Muži Long Nová registrace
Sensemakers Renata Valentová Ženy Short Zaplaceno
Dáme jídlo Jaroslav Štěpánek Muži Long Nová registrace
Lucie Lucie Růžičková Ženy Long Nová registrace
Romana Lantová Ženy Long Nová registrace
Břetislav Stromko Muži Long Zaplaceno
Sesterstvo Radka Ličková Ženy Long Zaplaceno
Sesterstvo Hanka Ličková Ženy Long Zaplaceno
Rozběháme Třebíč Pavel jurda Muži Long Nová registrace
Kilpi Michaela Stachová Dogtrekking ženy Long Nová registrace
MEone Eva Šimčíková Ženy Long Nová registrace
MEone Martin Rigler Muži Long Nová registrace
Predator WorkOut Olomouc Marek Trunda , Lukáš Jurník Muži Long Zaplaceno
Kopec ladies Petra Šmerdová , Magdalena Dolejší Ženy Long Zaplaceno
Terů na Pálavě Tereza Ištuková Ištuková Ženy Long Nová registrace
Emil Haas Emil Haas Muži Long Zaplaceno
Nevím Lucie Komžáková Ženy Long Zaplaceno
Nevím Petr Komžák Muži Long Zaplaceno
Andrea Janásová Ženy Long Zaplaceno
Sachasport ostrava Michal Michalik , Kamil Sobotka Muži Short Zaplaceno
FU Kopřivnice Jozef Šimon Muži Long Zaplaceno
Sama Henrieta Hönischová Ženy Long Zaplaceno
Jívová Michal Maťo Muži Long Zaplaceno
Iva Kusá Ženy Long Zaplaceno
Monika Rajdlová Ženy Short Zaplaceno
Kateřina Dohnalová Kateřina Dohnalová Ženy Long Nová registrace
Atex Delnici Behu Marek Poledno Muži Long Nová registrace
Catahoula Leopard DogTeam Aleš Vávra Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Mamka v letu Martina Doleželová Ženy Long Zaplaceno
Jan Jedlička Muži Long Zaplaceno
Zuzana Krzestanová Ženy Short Zaplaceno
Michaela Hlávková Ženy Short Zaplaceno
Luboš Bláha Muži Long Nová registrace
Barbora Dvořáková Ženy Short Zaplaceno
Furo Veronika Furo , Josef Furo Mix Short Nová registrace
Na Pohodu Renáta Vítková , Aleš Vítek Mix Short Nová registrace
AC Track & Field Brno David Kaláb Muži Long Zaplaceno
Koblížek z Polabí Martin Valenta Muži Long Zaplaceno
LiveCross Jana Dobešová Ženy Long Zaplaceno
Dagmar Hlaváčková Ženy Long Zaplaceno
Historic Rally Team, o.s. Jiří Hloušek Muži Long Nová registrace
Running Zone Brno Ondřej Janečko Muži Long Zaplaceno
RunningZone Brno Jakub Kocourek Muži Long Zaplaceno
Pavlína Houfová Ženy Short Nová registrace
Děda v běhu Libor Kuchařík Muži Long Zaplaceno
Když nemůžeš, přidej!!! Frantisek Zapletal Muži Long Nová registrace
Michaela Horáková Ženy Short Zaplaceno
Vendula Valigurová Ženy Short Zaplaceno
Running Zone Brno Marek Jandora Muži Long Zaplaceno
Ahoj, babi! Pavel Somogyi Muži Long Zaplaceno
Ilona Šrumová Ženy Long Zaplaceno
Antibiotik Power Petr Kadrle , Tomáš Levora Muži Long Nová registrace
Židlochovice Lukáš Srnec Muži Long Nová registrace
Osmaci.cz / Travel Free David Havlíček Muži Long Zaplaceno
Tlapky z Tenerife Eva Šišoláková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Lucie Bočková Ženy Short Zaplaceno
Lucie Liliana Pummová Ženy Long Zaplaceno
Sonic Veronika Doležalová , Andrea Krupová Ženy Short Zaplaceno
Vrtas 73 Roman Vrtílek Muži Long Zaplaceno
Horský holky Klára Skřičková Ženy Short Zaplaceno
Veru Veronika Pětrošová Ženy Long Nová registrace
Pohodová Streda Tomas Ganoczy Dogtrekking muži Long Nová registrace
Dalibor Klimek Muži Short Zaplaceno
Dám to Radek Směták Muži Long Zaplaceno
Horský holky Nela Melicherová Ženy Short Zaplaceno
Maňa a Moňa Petr Maňas , Monika Slováčková Mix Long Nová registrace
Rabbits Znojmo Jakub Bulín Muži Long Zaplaceno
ASPOT Hulín Libor Polešovský Muži Short Zaplaceno
Šárka Koníčková Ženy Long Zaplaceno
Catalysts Jan Tlačil Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Lucie Páníková Ženy Short Zaplaceno
René Vávra Muži Long Zaplaceno
Pavel Haas Pavel Haas Muži Long Zaplaceno
TJ Sokol Moravský Písek Adam Tomeš Muži Long Zaplaceno
K+Z Kristina sedeke Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Kašpaři Bosk Michaela Žejšková Ženy Long Zaplaceno
TJ Sokol Maxičky Lenka Hnízdová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
MK Tlapky v tahu Karolína Šplíchalová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Denda Denisa Vejmelková Ženy Short Nová registrace
Hana Dolasová Ženy Long Zaplaceno
A už jsme v cíli? Tereza Ištuková Ženy Long Nová registrace
Jelena Corsovic Havelkova Ženy Long Zaplaceno
Martina Widlová Ženy Long Nová registrace
Kašpaři Bosk Martin Žejšek Muži Long Zaplaceno
Team hladovypes.com Petra Vachoušková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Turn Pavel Turnovsky Muži Short Zaplaceno
Turn Zuzana Turnovska Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Animalco Jaroslav Zeman Muži Long Zaplaceno
Aneta Špačková Ženy Long Nová registrace
Martina Klepáčková Ženy Long Zaplaceno
Gumídci 74 Lída Madali Ženy Short Zaplaceno
Gumídci 74 Petr Šanc Muži Short Zaplaceno
Gumídci 74 Lída Madali Ženy Long Nová registrace
Gumídci 74 Petr Šanc Muži Long Nová registrace
Petr Vrubel Muži Long Nová registrace
Martina Bradáčková Ženy Short Zaplaceno
Jana Redlichová Ženy Short Zaplaceno
Michal Švec Muži Long Zaplaceno
Holky z Beskyd Zuzana Geryková Ženy Short Zaplaceno
Lenka Kubínová Lenka Kubínová Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Markéta Kubínová Markéta Kubínová Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Lukáš Buriánek Lukáš Buriánek Muži Long Zaplaceno
Holky z Beskyd Ivana Jeřábková Ženy Short Zaplaceno
J&J Jiří Kout Muži Short Zaplaceno
J&J Jana Dočkalová Ženy Short Zaplaceno
Tomáš Pleva , Martina Pulgretová Mix Long Zaplaceno
Miroslav Brejčák Miroslav Brejčák Muži Long Zaplaceno
Lukáš Musil Muži Long Zaplaceno
Holky z Beskyd Lucie Jeřábková Ženy Short Zaplaceno
Holky z Beskyd Adéla Kováčová Ženy Short Zaplaceno
Canicross Brno Ivana Blažková Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Canicross Brno Ivana Blažková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Ondřej Nedoma Dogtrekking muži Long Zaplaceno
KAČEŘI Martin Nedvěd Muži Long Zaplaceno
KAČEŘI Michal Vašíček Muži Long Zaplaceno
Michaela Magatova Ženy Long Zaplaceno
STG Kolin Lucie Málková Ženy Long Nová registrace
STG Kolin Lucie Málková Ženy Long Zaplaceno
STG Kolin René Braun Muži Long Zaplaceno
Dagmar Janíková Ženy Long Zaplaceno
Daniela Wogurková Ženy Short Zaplaceno
JIří Gold Muži Long Zaplaceno
Lucie Málková Ženy Long Zaplaceno
René Braun Muži Long Zaplaceno
Lukáš Spurný Muži Long Zaplaceno
Canicros Brno Zbyněk Jeřábek Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Canicross Brno Ivana Perdeková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
HEAD Martin Mrůzek Muži Short Zaplaceno
HEAD Dolní Životice Adéla Mrůzková Ženy Short Zaplaceno
PROefekt team Dávid Žigo Muži Long Zaplaceno
Radim Ošmera Muži Long Nová registrace
Jiří Imramovsky Muži Short Zaplaceno
Jedenáctky Dáša Andréová Ženy Long Zaplaceno
Jedenáctky Jan Krchňavý Muži Long Zaplaceno
Jiří Imramovsky Muži Short Zaplaceno
Lada Havelková Ženy Short Zaplaceno
Nikadam Adam Petrašek Dogtrekking muži Short Nová registrace
canicross brno Terezia Matyášová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Alliance Jiří Klapetek Muži Half Zaplaceno
Spolu Pavel Macola Muži Long Zaplaceno
Spolu Radka Filingerová Ženy Long Zaplaceno
Louňačky Petra Petříková Ženy Short Zaplaceno
Mountain Lovers Veronika Šírová Ženy Long Zaplaceno
Mountain Lovers Veronika Machová Ženy Long Zaplaceno
Pro Život ♥ Silvie Beránková Ženy Long Zaplaceno
Pro Život ♥ Tereza Trubáková Ženy Long Zaplaceno
TJ Sokol Vysoká Libyně Jan Rovenský Muži Long Zaplaceno
TJ Sokol Vysoká Libyně Lukáš Berka Muži Long Zaplaceno
Krupice Jana Krupičková Ženy Short Zaplaceno
Stehlice Radka Stehlíková Ženy Short Zaplaceno
Louňačky Alena Krušinová Ženy Short Zaplaceno
Louňačky Hana Lenkviková Ženy Short Zaplaceno
SEKO Louny Jan Lenkvik Muži Long Zaplaceno
Rostislav Svída Muži Long Nová registrace
Roman Vykouřil Muži Long Zaplaceno
Lia team Ondřej Zahradník Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Lenorky :-) Kateřina Smetanová Ženy Short Zaplaceno
Lenorky :-) Andrea Válková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Chrti v nouzi Dušan Čurda Muži Long Nová registrace
MALIRUN Jiří Švancara Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Ladislav Hradecký Muži Long Nová registrace
Pytel brambor 2 Nikola Bojková Ženy Short Nová registrace
Pytel brambor 1 Radek Domín Muži Short Nová registrace
Canicross Brno Lucie Červenková + dalmatinka Ciri Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Milena Štanglerová Ženy Short Zaplaceno
Sluníčko 79 Václav Vaňousek Muži Short Zaplaceno
Matyáš Zaťko Muži Long Zaplaceno
Helena Krbilova Ženy Short Zaplaceno
Jan Šmíd Muži Long Zaplaceno
Petra Doležalová Ženy Long Zaplaceno
Josef Šimčík Dogtrekking muži Short Zaplaceno
FLAMINGOS TEAM Veronika Gieslová Ženy Short Zaplaceno
FLAMINGOS TEAM Jana Bendová Ženy Short Zaplaceno
Moravicus Thesaurus Eva Štipčáková Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Lukáš Fojtů Muži Long Zaplaceno
Nina Fojtů Ženy Long Zaplaceno
Pavlína Nováková Ženy Long Zaplaceno
David Zejda Muži Short Zaplaceno
Zuzana Keszelá Ženy Long Nová registrace
Grace Jiří Havlíček Dogtrekking muži Short Nová registrace
Jan Hégr Muži Short Zaplaceno
Gabriela Poppová Ženy Long Zaplaceno
Pavla Ribeiro Vicente Ženy Long Zaplaceno
Filip Dostál Muži Short Zaplaceno
Terézia Matyášová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Romča s Arim Romana Jakoubková Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Martin Pavlas Muži Long Zaplaceno
David Obleser Muži Short Zaplaceno
Lucie Obleser Ženy Short Zaplaceno
Lucie Obleser Ženy Short Nová registrace
Musher Klub JCC Alena Zbožínková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Musher Klub JCC Lucie Šimáňová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Gabuška Z Ženy Short Zaplaceno
Michal Zelinka Muži Short Zaplaceno
Dark Side Movement Martin Goldammer Muži Long Zaplaceno
Pavel Janík Muži Long Zaplaceno
Andrea Janásová Ženy Long Nová registrace
NW Nová Ves Michaela Šímová Ženy Long Nová registrace
Martin Pleško Martin Pleško Muži Long Zaplaceno
STG Rychnov nad Kněžnou Jakub Žatečka Muži Long Nová registrace
ČUMÁČCI Mikuláš Balušík Muži Short Zaplaceno
ČUMÁČCI Michaela Zouharová Ženy Short Zaplaceno
STG Svitavy Petr Korec Muži Short Zaplaceno
Marek Fencl Dogtrekking muži Long Zaplaceno
DURAS team Petra Tesařová Ženy Long Zaplaceno
Stíhač Pajdy a Kulhy :-) Petr Žemla Muži Short Zaplaceno
STG Svitavy Josef Telecký Muži Short Zaplaceno
MP Svitavy Petra Telecká Ženy Short Zaplaceno