STARTOVKA

Celkem 265 registrovaných

Název Členové Kategorie Typ Stav
Magdaléna Augustová Ženy Half Nová registrace
Kráska a zvíře Kristýna Jarabková , Jiří Koroľ Mix Short Nová registrace
Michal Šlapák Muži Short Nová registrace
MSV Metal Studénka Čelis Pavel Čeliňák Muži Half Nová registrace
HUNTER David Svozil Muži Short Nová registrace
Jan Hirš Muži Half Nová registrace
Žížalka Markéta Zivalová Ženy Long Nová registrace
Lukáš Musil Muži Short Nová registrace
Přátelé dobrého jídla a pití Jan Hora Muži Half Nová registrace
Obec Kubelíkov Tomáš Kašpárek Muži Short Nová registrace
Pavla Vokálová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Jaroslav Vokál Muži Short Nová registrace
LOBU Daniela Synáčová Dogtrekking ženy Long Nová registrace
Suchá Voda Adam Starka Muži Short Nová registrace
Černé Eso Šárka Starková Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Michal Jan Muži Half Nová registrace
Sky is the limit Monika Březinová , Luboš Albrecht Mix Long Zaplaceno
skupina přátel lehkého šlapání Daniela Cehlárová Ženy Long Zaplaceno
SDH Bělá Patrik Holuša , Jiří Richter Muži Long Zaplaceno
Ježek na kopci Tomáš Wrona , Daniel Filip Muži Short Nová registrace
Koci a Verča Daniel Kocian , Veronika Fojtíková Mix Long Zaplaceno
AC Sportguides Michal Poláček Muži Short Zaplaceno
Jan Antoš Muži Half Nová registrace
Běhny Alena Švarcová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Saharaci Miroslav Moj , Vendulka Váňová Mix Half Zaplaceno
Miroslav Vaniš , Ivan Konečný Muži Short Zaplaceno
Šimon Vejmělek Muži Half Nová registrace
FANTOM TEAM František Zachař Muži Long Nová registrace
Josef Vlček Muži Short Nová registrace
ZazaLula Zdenek Zamecnik Muži Half Nová registrace
Ladermon Team Olomouc Radek Leszczynski Muži Long Nová registrace
Hana Jurajdová Ženy Short Nová registrace
Zdeněk Mráz Muži Short Nová registrace
Blondýny❤️ Aneta Špačková , Kateřina Victoria Legerská Ženy Short Nová registrace
DeNa Denisa Návratová Ženy Short Zaplaceno
DURAS team Adriana Kourková Ženy Short Zaplaceno
Běháme nazí Zuzana Jurajdová , Michael Řeháček Mix Short Zaplaceno
Pomalý jak CYP Petr Vychodil Muži Half Zaplaceno
LENDY CLUB Denisa Krocová , Petr Jelínek Mix Long Nová registrace
Moňulka Monika Sýkorová Ženy Half Zaplaceno
Nic není nemožné Lenka Demjanová Ženy Short Nová registrace
Michal Simu Muži Half Nová registrace
Tomáš Mičkal Muži Long Zaplaceno
Ady Lukáš Adamec Muži Half Nová registrace
Twins Veronika Macáková , Jakub Macák Mix Half Nová registrace
Matyáš Zaťko Muži Half Zaplaceno
DonDinWolf Drahomíra Benová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
LiveCross Jana Dobešová Ženy Half Zaplaceno
Run the World Pavel Rakyta Rakyta , Petra Černá Mix Short Zaplaceno
Dáme to Petra Morská , Lubomír Dvořák Mix Long Nová registrace
JEŠTĚD SKYRACE TÝM Tomáš Kolář Muži Half Zaplaceno
Višně Jiří Blahuta , Pavlína Penhakerová Mix Long Zaplaceno
Run4fun Lukáš Jandák , Zuzana Fricová Mix Half Zaplaceno
Vesani.cz Jitka Stehnová , Jiří Stehno Mix Short Zaplaceno
N + N Petr Nečas , David Němec Muži Half Zaplaceno
DURAS team Petra Tesařová Ženy Half Zaplaceno
Lemroušci Hana Bulantová , Petra Janusová Ženy Long Zaplaceno
Kelsier Crew Matěj Vrúbel Muži Long Zaplaceno
Martina Černá Ženy Long Zaplaceno
Máša a Medvěd Jana Matějková , David Lehovec Mix Half Zaplaceno
Rabbits Znojmo Jakub Bulín Muži Short Zaplaceno
KRÁSKA A ZVÍŘE Jiří Čuda , Lucie Caránková Mix Half Zaplaceno
Rychlý draci Ludmila Maňáková , Aleš Lutonský Mix Long Zaplaceno
Viszla Team Karpatský Kynologický Klub Jana Kakáčová Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Beruška Barbora Svatá Ženy Half Zaplaceno
Fitnessáci Jana Čecháčková , Petr Hrabec Mix Long Zaplaceno
FARMTEC TEAM Jana Brydlová , Patrik Tmej Mix Long Nová registrace
Wawro Jan Wawrosz Muži Half Zaplaceno
Jahůdka Jana Jahodová Ženy Half Nová registrace
Jana Horáková Ženy Half Zaplaceno
STARBOYS Pavel Kuběna , Mikuláš Kuběna Muži Short Zaplaceno
KaLand Sport Karel Landovský Muži Half Nová registrace
KOTR Martin Švébiš Muži Half Zaplaceno
Bratři zpátečníci Petr Blasinski Muži Long Zaplaceno
Simona Tichavská Ženy Short Zaplaceno
Fetrock Zlín Tomáš Hlaváč Muži Long Nová registrace
Zbyněk Bochňák Muži Half Zaplaceno
SC. SPERANZA Jana Pecháčková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Vamos Hector Perez , Ladislav Pastorek Muži Half Nová registrace
Allianz Gašperik Martin Gašperik Muži Half Zaplaceno
Někdy prostě musíš Jaroslav Benda Muži Half Zaplaceno
Někdy prostě musíš Jiří Benda Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Columbia Montrail Vít Otevřel Muži Half Zaplaceno
Morava Petr Belas Muži Long Zaplaceno
M&J ? Michaela Lejsková , Jakub Poruba Mix Short Zaplaceno
Lyopotraviny Luboš Bláha Muži Short Zaplaceno
Forest Jana Nováková , Vladimír Novák Mix Half Zaplaceno
Bloncky na tripu Kristýna Pastvová , Matěj Müller Mix Half Zaplaceno
Swoboda Pteam Jihlava David Vaněk , Jakub Exner Muži Half Zaplaceno
UrbanBajk Marek Zaoral Muži Half Zaplaceno
Triogas David Felčír , Vít Buriánek Muži Long Zaplaceno
Teo tym Hubert Luštinský Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Jakub Huryta Muži Half Zaplaceno
Janča & Emas Team Ivo Šrámek Muži Half Zaplaceno
Mobilní WC s.r.o. Petr Havlásek Muži Short Zaplaceno
Ježek na kopci Tomáš Wrona Muži Short Zaplaceno
AK Kunín David Soldán Muži Long Zaplaceno
BaB Alice Bártková , Iveta Bártková Ženy Half Zaplaceno
Bys3caMAN Vojtěch Chmelík Muži Half Zaplaceno
Karpatský kynologický klubu Lucie Komrska Komrska Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Zbyněk Vysoudil Muži Short Zaplaceno
Jak to jde tak běžím Radim Šarman Muži Long Zaplaceno
Proběhni svět Veronika Vavrušová , Adéla Maňáková Ženy Long Zaplaceno
Radomír Šerek Muži Half Zaplaceno
Dagmar Šerková , Gabriela Šerková Ženy Half Zaplaceno
Michaela Kurusová Ženy Half Nová registrace
Inov - 8 Team Tomáš Štverák Muži Long Nová registrace
DCM - Bravo Tomáš Jelínek Muži Long Zaplaceno
Marian a Lenka Marian Zaťko , Lenka Križanová Mix Short Zaplaceno
Jakub Drahokoupil Muži Long Nová registrace
Tom a Jirka Tomáš Silnický , Jiří Egersdorf Muži Half Zaplaceno
Matěj Augusta Muži Half Zaplaceno
Vlčí_ocas Lukáš Vavříček Muži Half Zaplaceno
TimTam Michal Pítr Muži Long Zaplaceno
Ak Drnovice Martin Skřivánek Muži Half Zaplaceno
Hradečáci Libor Baraňák Muži Long Zaplaceno
Zdendovi kuciii Vojtěch Růžek , Pavel Růžek Muži Long Zaplaceno
SOB Olomouc Jan Horký Muži Half Zaplaceno
Zrzouni Eva Šišoláková Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Petr Leisser Muži Short Zaplaceno
Hana Leisser Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Pakobylka Kateřina Kliková Ženy Half Nová registrace
Látalíci Veronika Látalová , Radovan Látal Mix Long Zaplaceno
Dušan Kondys Muži Half Zaplaceno
Palčivý solitér Dalibor Hellebrant Muži Long Zaplaceno
EXTRA Brno Roman Horák Muži Long Zaplaceno
Kluci z Bulhar Jan Antoš Dogtrekking muži Short Nová registrace
VPKOH Hynek Strakoš Muži Short Zaplaceno
Josef Juřena Muži Half Zaplaceno
Simona Kuchařová Ženy Long Zaplaceno
Karpatský kynologický klub Zlata Červenáková Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Pleškins Josef Šustr Muži Long Zaplaceno
Jiří Zátopek Muži Long Zaplaceno
Dobytčáci Martin Macháček Muži Half Zaplaceno
Dobytčáci David Knotek Muži Half Zaplaceno
Kurnik Šopa Hospoda Jakub Chytil Muži Half Zaplaceno
Martin Zlatkovský Muži Half Zaplaceno
Steve Chalk Muži Short Nová registrace
Tomáš Kubečka Muži Long Nová registrace
Slušný oddíl Vojtěch Uher , Petr Skřížala Muži Long Zaplaceno
Libor Šimek Muži Long Nová registrace
Libor Šimek Muži Long Zaplaceno
Desátník Zeman Lukáš Zeman Muži Half Nová registrace
Allianz Gašperik Martin Gašperik Muži Long Nová registrace
ANGRY GNOMES Zdeněk Štěpán Muži Short Zaplaceno
Kateřina Dohnalová Ženy Short Nová registrace
Ars a Lukino Lukáš Valchař Dogtrekking muži Long Nová registrace
Outcast team Jana Pavlinská , Radek Novák Mix Half Zaplaceno
AZ-RACE Tomáš Martinek Muži Half Nová registrace
David Mikulec Muži Long Nová registrace
Martin Kukol Muži Long Zaplaceno
BOOTCAMPS Petr Soukup Muži Half Zaplaceno
Veveřaci Veronika Růžičková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Martin Pavlas Muži Half Zaplaceno
Zuzana Keszelá Ženy Half Nová registrace
Jiří Gold Muži Long Zaplaceno
Běžci Moravany-Amie White Sparrow Marek Svoboda Dogtrekking muži Long Zaplaceno
David Langr Muži Short Nová registrace
David Obleser Muži Short Zaplaceno
Marian a Bára Marian Hluchník Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Marian a Bára Marian Hluchník Dogtrekking muži Half Nová registrace
Jakub Kubiš Muži Long Zaplaceno
JZD Runners Jan Chromečka , Alois Melnar Muži Half Zaplaceno
Lokomotiva Trojanovice Trojanovská Stařešina Muži Long Nová registrace
Michal Šťastný Muži Half Zaplaceno
Michal Šťastný Muži Long Nová registrace
Jan Polášek Muži Half Nová registrace
Jenda Jan Vojtek Muži Half Zaplaceno
GEOHUNTER Miroslav Bětík , Petr Bětík Muži Short Zaplaceno
Tomáš Svoboda Muži Long Nová registrace
Hybrid training Adam Tichý Muži Half Nová registrace
Gogy team Josef Goláň Muži Short Zaplaceno
Lucie Obleser Ženy Short Zaplaceno
Burky Team Petra Lochmannová Ženy Half Zaplaceno
Jan Chmela Muži Half Zaplaceno
Beskydské Bestie Libor Morong Muži Short Zaplaceno
Petr Musil Muži Half Zaplaceno
Vesani.cz Jitka Stehnová , Jiří Stehno Mix Half Nová registrace
AO Kobeřice Roman Jašek Muži Half Zaplaceno
Pepik Josef Škvor Muži Half Nová registrace
Pepik Josef Škvor Muži Half Zaplaceno
Andrea Janásová Ženy Short Nová registrace
Chachar z Ostravy Jan Kratochvíl Muži Long Nová registrace
Kerolesti Karolína Kravčíková , Ester Mikesková Ženy Half Zaplaceno
X-trail Orlová Nela a Sunny Nela Sejkorová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Sweep Factory Team/STG Most Martin Kostlán Muži Half Nová registrace
Filda Filip Vyvijal Dogtrekking muži Long Nová registrace
Dynafit Bartosz Misiak Muži Long Nová registrace
Dolní Lhota Marek Štěpán Muži Long Zaplaceno
Sluníčko 79 Václav Vaňousek Muži Short Zaplaceno
SPC RK Ladislav Martinek Muži Half Zaplaceno
Arabela Kateřina Hilová Ženy Short Zaplaceno
Horalové ze severu Eliška Pýchová , Radek Hrach Mix Short Nová registrace
Vidláci Marta Benáčková , Ondřej Svoboda Mix Half Zaplaceno
Opíci David Opletal , Martin Opletal Muži Long Zaplaceno
Kluci z Kluk Jan Magoči , Tomáš Fiala Muži Long Zaplaceno
Věra Štefková Ženy Half Nová registrace
The Devils team Tomáš Juráň , Roman Odstrčilík Muži Long Zaplaceno
Multivan team David Polák , Tadeáš Mach Muži Half Zaplaceno
Petr Maňas Muži Half Nová registrace
Decathlon Zlín Monika Slováčková Ženy Short Nová registrace
Jan Kodl Muži Short Zaplaceno
JZD runners Rostislav Chromečka Muži Long Nová registrace
Cvok Stanislav Grigel Muži Short Zaplaceno
Jan Sklenář Muži Short Zaplaceno
Anna Friede Ženy Short Zaplaceno
Lívanečky Nikol Tesařová , Vilma Friede Ženy Short Zaplaceno
Sachasport Ostrava Michal Michalik , Kamil Sobotka Muži Short Zaplaceno
Blechy Jana Glozová , Josef Gloza Mix Long Zaplaceno
Ubrečené Princezny Tomáš Karásek Muži Half Zaplaceno
Bud a nebo Pavlína Linetová , Marian Kusnierz Mix Long Zaplaceno
AUTODREI Pavel Dreiseitl , Lucie Nitková Mix Half Zaplaceno
Kateřina Adamcová Ženy Short Zaplaceno
UrbanBajk Marek Zaoral Muži Long Nová registrace
Viszla Team Oldřich Blecha Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Dalibor Klimek Muži Short Zaplaceno
Martin Pivoňka Muži Long Nová registrace
Konečně! David Polanský , Daniela Dušková Mix Half Zaplaceno
Oliver Polanský Muži Long Zaplaceno
Banánovej vagabund Roman Vojvodík Muži Long Zaplaceno
Uchi Lukáš Kubiena Muži Long Zaplaceno
Pomalu ale jistě Petra Křížová , Lenka Mazochová Ženy Half Zaplaceno
Jaderná síla Adam Pastorek , Lukáš Petera Muži Long Zaplaceno
Jarda Holub Jaroslav Holub Muži Long Zaplaceno
Já a Ted Roman Pavlíček Dogtrekking muži Half Zaplaceno
B+B Dan MICHALIK Muži Long Zaplaceno
Hector Perez Muži Half Nová registrace
Quaco Lukáš Zbihlej Muži Long Zaplaceno
Yetti Jiří Horák Horák Muži Short Nová registrace
Messi Henrich Ufrla Muži Long Zaplaceno
Dominik Eichner Muži Half Zaplaceno
Sesterstvo Hanka Ličková , Radka Ličková Ženy Long Zaplaceno
Karpatský kynologický klub Jana Martinů Dogtrekking ženy Half Nová registrace
Včelná Marek Fencl Dogtrekking muži Half Nová registrace
Lanškroun Zdeněk Kamenský Muži Long Zaplaceno
Kobyla Žaneta Stránská Ženy Half Zaplaceno
Třanovičtí přespolní žraloci Kateřina Svobodová , Ladislav Nekarda Mix Half Zaplaceno
Daniel Pastor Muži Half Nová registrace
LuHa36 Jan Adamčík Muži Half Zaplaceno
Gabriela Dostálová Ženy Half Nová registrace
Petr Šolín Muži Half Nová registrace
Spolu to dáme MICHAELA Tomíčková , Přemysl Tomíček Mix Half Zaplaceno
Stíhač Pajdy a Kulhy :-) Petr Žemla Muži Short Zaplaceno
ubrecene princezny Martin Horák Muži Half Zaplaceno
Sabina Nováková Sabina Nováková Ženy Half Nová registrace
Flash Vítězslav Kupčák Muži Half Zaplaceno
BJP team Tereza Weissmannová Ženy Long Nová registrace
Vaclav Kuklik Muži Long Zaplaceno
Parťáci z Krásné Pavel Schovánek , Ilona Šrumová Mix Long Zaplaceno
Filip Lochmann Muži Half Zaplaceno
Necítím bolest Petr kunc Muži Half Zaplaceno
ForFun Kateřina Klepáčová Ženy Long Zaplaceno
ready2win Petr PEŠEK , Žofie JANÁSOVÁ Mix Long Zaplaceno
Jana Nechvílová Ženy Long Zaplaceno
Marian Marian Kusnierz Muži Long Nová registrace
Ja Pavlína Linetová Ženy Long Nová registrace
MAJIKK Martin Kouřil , Jitka Kulifay Mix Long Zaplaceno
RunningZone Brno Jakub Kocourek Muži Half Zaplaceno
Malčíci Pavel Malčík , Hana Malčíková Mix Half Zaplaceno
Mniší Miroslav Štěpán Muži Long Zaplaceno
Jakub Rychlík Muži Half Zaplaceno
Lenka Píšková Ženy Half Zaplaceno
Richard Kajnar Muži Half Zaplaceno
Tomáš Sedláček Muži Short Zaplaceno
Proč ne? Pavla Frková Ženy Half Nová registrace