Rock Point Trailrunning Station také v Krušných horách

Rock Point Trailrunning Station také v Krušných horách

Na závodech Horské výzvy je už stánek Rock Point Trailrunning Stationu stálicí a tak nikoho z vás nepřekvapí, že budete mít možnost vypůjčit si a vyzkoušet veškeré vybavení, které nabízí také v Krušných horách, na Božím Daru... Najdete zde opět jak novinky, tak i osvědčené modely trialových bot Salewa, Dynafit. Inov8, Hoka One One, Salomon nebo Adidas Terrex ;)

K dispozici budou i běžecké batohy a vesty Osprey nebo Raidlight. Chybět nebudou také čelovky Silva.

Vše připraveno na krátké otestování i zapůjčení na závod!

Připravena bude i speed hikingová kolekce Salewa. Tu vám sice nepůjčíme do akce, ale budete mít možnost si ji patřičně osahat, vyzkoušet velikosti a udělat si představu, za utratíte poukázky za umístění nebo na co uplatníte 20% slevu na startovní číslo.

Pokud máte zájem o konkrétní věc na vyzkoušení, kontaktujte prodejnu, Rock Point Plzeň Americká 54 (rockpoint.plzen.americka@rockpoint.cz) a udělejte si do čtvrtka 28. 6. rezervaci vybavení... ;)

Novinkou Rock Point Trailrunning Stationu budou skvělé termoizolační lahve americké lahve Hydroflask za zvýhodněné ceny - více viz https://www.rockpoint.cz/znacky/hydro-flask 

Jako tradičně bude na místě možné zakoupit s 20% slevou i další zboží!

#Salewa #Dynafit #Inov8 #Hoka #Salomon #AdidasTerrex #raidlight #rockpoint #hydroflask #dejvyzvu #krusnehory #bozidar #horskavyzva #trailrunningstation