Rock Point Trailrunning Station i letos na každém závodě Horské výzvy!

Rock Point Trailrunning Station i letos na každém závodě Horské výzvy!

Oblíbený projekt Rock Point Trailrunning station nebude ani v letošním roce chybět na Horské výzvě!

Ojedinělá bude zejména nabídka téměř 130 párů testovacích běžeckých bot v pánských i dámských provedeních a kompletních velikostních řadách.

Na výběr budou modely jako Dynafit Alpine Pro https://www.rockpoint.cz/alpine-pro a Trailbraker W https://www.rockpoint.cz/trailbreaker-w , Inov8 TerraClaw https://www.rockpoint.cz/terraclaw-250-m1, Trailtalon 275 https://www.rockpoint.cz/trailtalon-275-m a TerraClaw 250 W https://www.rockpoint.cz/terraclaw-250-w ,Hoka One One Clifton 3 https://www.rockpoint.cz/m-clifton-3, Clifton 3 W https://www.rockpoint.cz/w-clifton-3, Challenger ATR 3 https://www.rockpoint.cz/m-challenger-atr-3, Adidas Terrex Agravic https://www.rockpoint.cz/terrex-agravic2, Agravic W https://www.rockpoint.cz/terrex-agravic-w2 a Salomon Sence Pro 2 https://www.rockpoint.cz/sense-pro-21, Sonic https://www.rockpoint.cz/sonic-pro, Sence Marin W https://www.rockpoint.cz/sense-pro-2-w, Sonic W https://www.rockpoint.cz/sonic-pro-w.

Těšit se můžete i na testování zcela nové řady speedhikingových bot Salewa např. MS Ultra Train https://www.rockpoint.cz/ms-ultra-train-gtx! Salewa bude též prezentovat kolekci oblečení, batohů nebo holí, které jsou pro horské projekty typu Horské výzvy jako stvořené. I proto je Salewa od letošního ročníku novým hlavním produktovým partnerem Rock Point - Horské výzvy.

K testování bude i sada špičkových běžeckých batohů a vest Duro v objemech 1,5l, 6 l a 15 l od amerického specialisty Osprey např. https://www.rockpoint.cz/duro-6. Také Osprey je jedním z produktových partnerů Rock Point - Horské výzvy.

Chcete mít jistotu, že produkt, který si přejete otestovat nebo na závod zapůjčit, bude pro vás připravený? Napište svůj požadavek na e-mail vašeho Trailrunning Experta! Pro 1. závod je to prodejna Rock Point Ostrava (Nová Karolina)

 

rockpoint.ostrava.karolina@rockpoint.cz