Na Pálavě poslední možnost! 3x Horská výzva = běžecký batoh Osprey Duro za polovinu!

Na Pálavě poslední možnost! 3x Horská výzva = běžecký batoh Osprey Duro za polovinu!

V rámci závodu Rock Point Horské výzvy na Pálavě máte poslední možnost pořídit běžecký batoh Osprey Duro za polovinu běžné ceny v obchodech! Verzi 1,5 l za 1199 Kč a verzi o objemu 6 litrů za 1399 Kč. Jak na to?

Akce platí pro účastníky Rock Point Horské výzvy. Podmínkou jsou dohromady minimálně 3 závody v letech 2018 a 2019, minimálně jeden musí být v roce 2019. Stačí poslat na e-mail: duro@rockpoint.cz printscreen výsledkových listin ze závodů nebo startovky s potvrzenou platbou startovného, kde bude vidět vaše jméno. Vše snadno najdete na webu horskavyzva.cz. Vyberte si velikost batohu Duro (1,5 nebo 6 litrů), barvu (černý nebo červený) a velikost zad (menší S/M nebo větší M/L). Uveďte, na kterém letošním závodě Horské výzvy si batoh vyzvednete. Batohy budou distribuovány v rámci Rock Point Trailrunnig Station. Akce platí do vyčerpání zásob speciální edice batohů Duro.

Osprey Duro 1,5 https://www.rockpoint.cz/duro-1-5

Osprey Duro 6 https://www.rockpoint.cz/duro-6

Osprey Duro je skvělá běžecká vesta nebo batoh, který je ideálním společníkem na závody typu Rock Point Horská výzva. Je to dokonalý produkt z dílny amerického výrobce batohů Osprey. Bezvadně sedí, je lehký, prodyšný, má spoustu odkládacích prostor na potřebné vybavení, snadno dostupné kapsy na hydratační vaky či lahve atd.

#horskavyzva #dejvyzvu #rockpoint #pálava #mikulov #víno #ženy #běh #batohy #ospreyeurope