STARTOVKA

Celkem 414 registrovaných

Název Členové Kategorie Typ Stav
K Kamila Janik Ženy Long Nová registrace
djoky radek dovicic Muži Half Nová registrace
Michaela Stachová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Jana Žuffová Ženy Long Nová registrace
On-Sight Adam Zbraněk Muži Half Nová registrace
Alpin Sport HOKA One One Team Bartosz Misiak Muži Long Nová registrace
Salomon Beskydy Fanclub Martin Rada Muži Short Nová registrace
Běla Kubíčková Dogtrekking ženy Long Nová registrace
Na Mars 2020 Zuzana Kulíšková Ženy Long Nová registrace
Ve dvou je to větší psina Veronika Fišerová , Radovan Černák Mix Short Nová registrace
Nenápadný chodec Petr Ponča Muži Half Nová registrace
Markéta Hrivňáková Ženy Half Nová registrace
Jope Petr Jorníček Muži Long Nová registrace
Iva Pachtová Ženy Long Zaplaceno
Iva Pachtová Ženy Long Nová registrace
Dyckylenka Lenka Mikešková , Lenka Klvaňová Ženy Half Nová registrace
Kateřina Lehká , Vlastimil Svozil Mix Short Nová registrace
Aleš Martinák Muži Half Nová registrace
zbozivakci.cz Martina Starobová Ženy Half Nová registrace
Tomáš Kothera Dogtrekking muži Short Nová registrace
Kristýna Fluksová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Natálie Hrušová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Nat Natálie Kapcalová Ženy Long Nová registrace
Daniel Lipiński , Monika Lipińska Mix Short Nová registrace
Turista Václav Rylko Muži Long Nová registrace
Adam Ježek Muži Half Nová registrace
Tomáš Šťastný Muži Half Nová registrace
Bouda Madafaka Lukáš Chamlar Muži Short Zaplaceno
Zuzana Keszelá Ženy Half Zaplaceno
Lucie Skřičkova Ženy Half Zaplaceno
Krevety Martina Skřičková , Vojtěch Navrátil Mix Half Zaplaceno
Kilpi / Inov8 Martin Nytra , Pavel Paloncy Muži Half Zaplaceno
Benešováci (A) Radim Janeček Muži Long Zaplaceno
Dolní Lhota Marek Štěpán Muži Long Zaplaceno
Buvol Josef Pergler Muži Half Zaplaceno
Buvolí sherpa Tomáš Mačuga Muži Half Zaplaceno
DaFiDa Dana Knappová Ženy Long Nová registrace
MIKO KENNEL Jiří Melecha Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Bowie + ja Frantisek Smeja Dogtrekking muži Long Nová registrace
Rozběháme Prahu Lenka Bubeníková Dogtrekking ženy Half Zaplaceno
Rozběháme Česko Renáta Pavlíčková Ženy Short Zaplaceno
slovo NEJDE neexistuje ? Michaela Zouharová Ženy Short Zaplaceno
Beskyd Natural Pegresshop team Martin Skrizala Muži Long Zaplaceno
Karel Kolpek Muži Half Zaplaceno
Petr Meluzín Muži Half Zaplaceno
přemotivanej kretén Ondra Šmehlík Muži Long Zaplaceno
Karpatský kynologický klub Honza Bradáč Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Kameňáci Zdeněk Kůzl , Michaela Dominová Mix Long Zaplaceno
Panbada Pavel Vystrcil Muži Short Zaplaceno
KLa Karel Landovský Muži Half Zaplaceno
KVS Šumperk Miloš Hecl Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Tomáš Musil Muži Half Zaplaceno
Veronika Chovancová Ženy Half Zaplaceno
cosmocat.cz Alena Náglová , David Pejšek Mix Long Zaplaceno
Josef Minařík Muži Short Zaplaceno
Lucky team Kateřina Hudečková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Tomáš Král Muži Long Zaplaceno
BK Přeštice Jindřich Hanzlík Muži Short Zaplaceno
Dising Jan Klímek Muži Half Zaplaceno
TEAM Šerák Martin Dubský , Martin Bořuta Muži Long Zaplaceno
Dietář II Marek Sekula Muži Half Zaplaceno
Dietář I Jan Špandel Muži Half Zaplaceno
Petr Veselý Muži Long Zaplaceno
Veronika Drtilová Ženy Short Zaplaceno
Uťekaj Radim Hráček , Marie Hráčková Mix Short Nová registrace
Sport Team Vimperk Jaromír Forst , Marek Hrdlička Muži Short Zaplaceno
Damice Miluše Pavlinska Ženy Short Zaplaceno
Damice Vladimír Pavlinský Muži Half Zaplaceno
New Roll Runners Jana Pavlinska Ženy Half Zaplaceno
Pro Aničku Pavel Říčný Muži Half Zaplaceno
#bezimmetrzametrem Jakub Hendrych Muži Long Zaplaceno
Sheratan Kateřina Pacáková Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Aleš Kubík Muži Short Zaplaceno
Helena Nečasová Ženy Short Zaplaceno
321Start Markéta Kaňková , Tomáš Hospr Mix Half Zaplaceno
Běžci Moravany Marek Svoboda , Vlastimil Lysák Muži Long Zaplaceno
Triatlon Plzeň Zuzana Marková , Nela Marková Ženy Short Zaplaceno
Triatlon Plzeň Petr Marek Muži Half Zaplaceno
Jelita Zdeněk Kamenský Muži Long Zaplaceno
OI Matúš Hubcej Muži Half Zaplaceno
Michal Pašta Muži Short Zaplaceno
Koberun Miloš Karásek Muži Long Zaplaceno
Šneci z Hor Jaroslav Bauer , Stanislav Grigel Muži Half Zaplaceno
Proč vlastně já? Martin Holek Muži Long Zaplaceno
Matóšci Petra Matušková , Robin Matuška Mix Half Zaplaceno
Drsňáci Milan Provazník Muži Half Zaplaceno
Briard Team Martin Dítě Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Mushing team Ostrava Martin Řezáč Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Lovci Mamutů Lucie Chytilová , Stanislav Chytil Mix Half Zaplaceno
Dušan Kondys Muži Half Zaplaceno
Romana Lantová Ženy Half Zaplaceno
Daki Zuzana Jonáková Ženy Short Zaplaceno
Šogorisa 2020 jiří Špaček , Adam Koudela Muži Long Zaplaceno
Juraj Strecha Muži Half Zaplaceno
Ivo Herman Muži Long Zaplaceno
Jakub Linek Muži Short Zaplaceno
MK JCC Lucie Šimáňová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Martina Škopová Ženy Short Zaplaceno
BOOTCAMPS Petr Soukup Muži Half Zaplaceno
Veronika Hůrková Ženy Short Zaplaceno
Vojtěch Kočí Muži Half Zaplaceno
Veronika Řeháková , Jan Řehák Mix Short Zaplaceno
Koberun Marek Pospíšil Muži Long Zaplaceno
MujsMojum Petr Latka , Yvona Sydorova Mix Half Zaplaceno
Najebaní tajmeni Jan Vondrák , Daniel Haindl Muži Long Zaplaceno
David Kaláb Muži Half Zaplaceno
Koberun Petr Pospíšil Muži Long Zaplaceno
Petra Němcová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Blondies Veronika Žouželová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Wenzel Team Miloš Bednář Muži Short Zaplaceno
Šlapaňáci Barbora Zukalová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Last Minute Lukáš Pilát , Libor Blaha Muži Long Zaplaceno
Dušan Prejda Muži Half Zaplaceno
David Mejzlík Muži Short Zaplaceno
Renata Prejdová Ženy Short Zaplaceno
Smolichovi Tomáš Smolicha , Josef Smolicha Muži Half Zaplaceno
Dempsey a Makepeaceová Petra Vojtěšková , Pavel Vojtěšek Mix Half Zaplaceno
JZD Runners Jan Chromečka Muži Half Zaplaceno
Marian a Bára Marian Hluchník Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Tomáš Žouželka Muži Half Zaplaceno
Jak to jde tak běžím Radim Šarman Muži Long Zaplaceno
Pink Power Pavlina Šimková , Ivana Slivkaničová Ženy Half Zaplaceno
Lucie Borkovcová Ženy Half Zaplaceno
AC Mariánské Lázně Robin Šemotl Muži Half Zaplaceno
Marián Ozorovský Muži Half Zaplaceno
máme to rádi Vladimír Blažek , Michaela Titmanová Mix Short Zaplaceno
Dominik Rejl Muži Half Zaplaceno
miroslav bortel Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Petr Vychodil Muži Half Zaplaceno
Ayreen team Jana Safandova , Jan Dovrtel Mix Half Zaplaceno
Zuzana Duskova Ženy Short Zaplaceno
Ice cream team Jana Horáčková Ženy Short Zaplaceno
Doubravka Pavel Horvath Muži Half Zaplaceno
Predator Workout Brno Jan Feller Muži Short Zaplaceno
Dan nestíhá Pavlovi Daniel Dvořák , Pavel Hejcman Muži Long Zaplaceno
DaJa Dagmar Šerková , Jana Horáková Ženy Half Zaplaceno
Survivalsports.cz Klára Fenclová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Radomír Šerek Muži Half Zaplaceno
SK Hradcany Kamila Bechynska Ženy Half Zaplaceno
Predator Workout Brno Šárka Kolářová Ženy Short Zaplaceno
Predator Workout Brno Jiří Kolář Muži Half Zaplaceno
Proč vlastně já? Tereza Schimerová , Kateřina Kroupová Ženy Long Zaplaceno
Je nám to úplně jedno! Patrik Kugler , Milan Sukenik Muži Half Zaplaceno
Horalka a Tatranka Jakub Žák , Adéla Šeflová Mix Half Zaplaceno
Pavel Mosler Dogtrekking muži Half Zaplaceno
NoBorder Veronika Moslerová Dogtrekking ženy Half Zaplaceno
Martin Hloušek Muži Short Zaplaceno
GEOHUNTER Miroslav Bětík , Petr Bětík Muži Short Zaplaceno
GEOHUNTER David Svozil Muži Short Zaplaceno
Jaroslav Dušek Muži Half Zaplaceno
Dimpex Kosov Jaroslav Hýbl Muži Half Zaplaceno
Extra Brno Terézia Tulejová Ženy Half Zaplaceno
Běháme v Hostýnkách Petra Bradáčová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Kluci jak buci Jan Rudolf , Ondřej Hryzák Muži Long Zaplaceno
Jan Sklenář Muži Short Zaplaceno
Zvolas&Vínas Michal Zvolánek Dogtrekking muži Short Zaplaceno
SC.SPERANZA Jana Pecháčková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Jan Kodl Jan Kodl Muži Half Zaplaceno
Dáša Jašíčková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Vaclav Marek Muži Half Zaplaceno
TRX Prostějov Miloslav Vysloužil Muži Long Zaplaceno
Za Bradavice! Michaela Kreibichová , Markéta Svobodová Ženy Half Zaplaceno
Beskydská jelita Tereza Weissmannová , Sabina Nováková Ženy Half Zaplaceno
Lucie Rýdlová Ženy Short Zaplaceno
2tomašovovi Šárka Tomašovová , Martin Tomašov Mix Half Zaplaceno
Martina Widlová Ženy Half Zaplaceno
Vlci z hor Karolína Dohnalová Dogtrekking ženy Half Zaplaceno
Livecross Libor Kliment Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Kris a Arwen Kristýna Hozmanova Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
FARMTEC TEAM Jana Brydlová , Patrik Tmej Mix Long Zaplaceno
Seheres Marek Stříž Muži Half Zaplaceno
michal rejl Muži Half Zaplaceno
Hana Suchánková Dogtrekking ženy Half Zaplaceno
Martin Kovář Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Matyáš Zaťko Matyáš Zaťko Muži Long Zaplaceno
Marian Zaťko Marian Zaťko Muži Half Zaplaceno
Barneťáci Renáta Barnetová , František Barnet Mix Short Zaplaceno
Patrik Barnet Muži Short Zaplaceno
Szymon Błachuta Muži Half Zaplaceno
Viktoria Gofman Ženy Long Zaplaceno
Vseprobeh.cz Petra Roubickova Ženy Half Zaplaceno
Obec Kubelíkov Tomáš Kašpárek Muži Short Zaplaceno
ŠiToMi Martin Hirčko Muži Short Zaplaceno
TRAILPOINT holky Nataliia Salii , Romana Lojková Ženy Long Zaplaceno
ŠiToMa Tomáš Vyskočil , Šimon Vyskočil Muži Short Zaplaceno
Vseprobeh.cz Adam Lisický Muži Half Zaplaceno
Tomáš Svoboda Muži Long Zaplaceno
Stg Litovel Jan Chmela Muži Half Zaplaceno
Kilpi racing team Tomáš Kubičík Muži Half Zaplaceno
Jiří Malý Muži Long Zaplaceno
Running zone Brno Radka Zemanová , Anna Michalčáková Ženy Half Zaplaceno
Kristina Běloušková Ženy Short Zaplaceno
Honza a Romča Jan Češka , Romana Jakubcová Mix Half Zaplaceno
Bylo nebylo Michal Čermák , Eliška Šulcová Mix Half Zaplaceno
N + N Petr Nečas , David Němec Muži Half Zaplaceno
Martin Flégl Muži Long Zaplaceno
MNTN GOATS Jiří Honzajk , Vítěslav Chmelař Muži Long Zaplaceno
Sluníčko 79 Václav Vaňousek Muži Short Zaplaceno
Sander Bracke Muži Short Zaplaceno
Kateřina Kozáčková Ženy Short Zaplaceno
Hana Svěchotová , Petr Svěchota Mix Short Zaplaceno
Michal Trejtnar Muži Long Zaplaceno
DaMi Backdoor Milan Drápala Muži Long Zaplaceno
Luboš Namyslo Muži Half Zaplaceno
Hlavně nebreč! Petr Širc , Dagmar Štěrbová Mix Half Zaplaceno
DaMi Backdoor Dalibor Kožušník Muži Long Zaplaceno
Jan Hirš Muži Long Zaplaceno
Zbyněk Vysoudil Muži Short Zaplaceno
Ondřej Janečko Muži Short Zaplaceno
Petr Leisser Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Kámoši do deště Zdeněk Štěpán , David Langr Muži Half Zaplaceno
Hana Leisser Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Terezka a Terezka Tereza Králová , Tereza Bačová Ženy Half Nová registrace
Miroslav Janík Muži Short Zaplaceno
Martin Šalata Muži Half Zaplaceno
Viliam Klamarčík Muži Half Zaplaceno
Vladimír Vlček Muži Half Zaplaceno
Palčivý solitér Dalibor Hellebrant Muži Long Zaplaceno
Tomáš a Marvin Tomáš Šenk Dogtrekking muži Long Zaplaceno
SACHASPORT OSTRAVA- DYNEDGAR TEAM Michal Michalik , Kamil Sobotka Muži Short Zaplaceno
Látalíci Veronika Látalová , Radovan Látal Mix Long Zaplaceno
Krnovaci Pavel Kašpařík Muži Half Zaplaceno
NOVA LIFT David Gřundil , Jan Gřundil Muži Half Zaplaceno
Dagmar Hlaváčková Ženy Half Zaplaceno
David Obleser Muži Short Zaplaceno
Salming CZ Jana Mikešová Ženy Half Nová registrace
Total Vital Josef Straka Muži Short Zaplaceno
Swoboda-Pteam Jihlava David Vaněk , Jakub Exner Muži Half Zaplaceno
Plzeňáci Miroslav Vaniš , Ivan Konečný Muži Half Zaplaceno
Red Hat Tomáš David , Barbora Šišková Mix Half Zaplaceno
Hana Svrčková Ženy Short Zaplaceno
Extra Brno Jan Šmíd Muži Half Zaplaceno
Extra Brno Pavlína Maršálková Ženy Half Zaplaceno
Extra Brno Jitka Hrabalová , Petra Pohlová Ženy Half Zaplaceno
Richard Pavlicek Muži Half Zaplaceno
EXTRA Brno Martin Zelinka Muži Half Zaplaceno
Nikola Karolína Rožanská Ženy Half Zaplaceno
Jaroslav Zika Muži Half Zaplaceno
Ptáci Lukáš Kosík , Jaroslav Holub Muži Long Zaplaceno
Jana Glozová Ženy Half Zaplaceno
Andrea Šprlová Ženy Half Zaplaceno
Lukáš Valchař Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Ali Aleš Roman Muži Long Zaplaceno
Mikani Ivo Křepela , Petra Hromádková Mix Long Zaplaceno
Ta kila nejsou moje Jan Hlas Muži Short Zaplaceno
Stíhač Pajdy a Kulhy :-) Petr Žemla Muži Short Zaplaceno
PiKo team Pavel Slepica , Pavel Koranda Muži Long Zaplaceno
Olga Jüstelová Ženy Long Zaplaceno
Veronika Velká Ženy Long Zaplaceno
Jakub Musil Muži Half Zaplaceno
Dobrodošli Josef Dohnal , Daniela Dohnalová Mix Long Zaplaceno
Little Peacock Miloš Pávek Dogtrekking muži Half Zaplaceno
A&M Adéla Tomanová , Michal Ostruszka Mix Short Zaplaceno
Mě je to jedno Michal Jančík , Tomáš Volf Muži Long Zaplaceno
Radmila CENTNEROVÁ Ženy Short Zaplaceno
Karel Řehka Muži Long Zaplaceno
Miroslav Koubek Muži Half Zaplaceno
Valmez Zdeněk Blabla Muži Half Nová registrace
Novomanželé Kamila Příhodová , Martin Příhoda Mix Long Zaplaceno
Sárovci Robert Sára , Petr Sára Muži Half Zaplaceno
Šeďové Martin Šeděnka , Barbora Šeděnková Mix Half Zaplaceno
Jiří Krňávek Muži Half Zaplaceno
Yaman Kladno Milan Suchan Muži Half Zaplaceno
BMFs Lukáš Khom Muži Long Zaplaceno
Josef Nohýnek Muži Half Zaplaceno
Šneci v běhu Romana Miksová Ženy Half Zaplaceno
STG RNK Jakub Žatečka , Lucie Bočková Mix Half Zaplaceno
Suntel running Jiri Mana Muži Half Nová registrace
Mirka Jašková Ženy Half Zaplaceno
Kurnik Šopa Hospoda Jakub Chytil Muži Half Zaplaceno
Josef Gloza Muži Half Zaplaceno
Štěpán Malec Muži Half Zaplaceno
Karpatský kynologický klub Lucie Komrska Ženy Short Zaplaceno
Bezbab tour junior Marek Šebest , Milan Veselý Muži Long Zaplaceno
VÍtkovštíHroši22 Adam Čech , Arnošt Onderka Muži Long Zaplaceno
CIRKUS Praha Václav Fousek , Lukáš Jandák Muži Long Zaplaceno
Mka magda ChromGažová Ženy Short Nová registrace
Dáša Malinová Ženy Half Zaplaceno
Sestry v triku Kristýna Piontková , Iveta Němcová Ženy Half Zaplaceno
Patrik Barnet Muži Half Zaplaceno
Karpatský kynologický klub Petr Komrska Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Jiří Gold Muži Long Zaplaceno
Kostička & Elzička Martin Kostlán , Eliška Pýchová Mix Half Zaplaceno
Martina Hlavinková Ženy Half Zaplaceno
running dreams Roman Tkáč , Libuše Tkáčová Mix Half Zaplaceno
Bochníci Rozálie Bochinová , Jakub Bochin Mix Short Nová registrace
Pajda a Kulha Pavla Vencelová , Jakub Vencel Mix Short Zaplaceno
EXTRA Brno Roman Horák Muži Half Zaplaceno
Pavlo Assuirov Muži Half Zaplaceno
Ladislav Hradecký Muži Half Nová registrace
Tomáš Sywala Muži Short Zaplaceno
Total Vital Jindřiška Kozáková Ženy Short Zaplaceno
SRTG Most Lukáš Baroch , Lenka Barochová Mix Half Zaplaceno
Teo tým Hubert Luštinský Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Lucie Konečná Ženy Short Zaplaceno
Monika Rajdlová Ženy Short Zaplaceno
Roman Kusý Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Smíšek René Hruška Muži Half Zaplaceno
Thaiboxeři v důchodě Michaela Kodl , Jakub Lacina Mix Long Zaplaceno
Michal Šťastný Muži Half Nová registrace
Michal Šťastný Muži Half Zaplaceno
LiveCross Jana Dobešová , Radka Laryšová Ženy Half Zaplaceno
Pivní želvy Jan Herman , Martin Stoklásek Muži Half Zaplaceno
Survivalsports.cz Marek Fencl Dogtrekking muži Short Zaplaceno
RM team Brno Radek Vodička , Marko Klimo Muži Half Zaplaceno
Petr Chovaňák Muži Short Zaplaceno
Lemroušci Hana Bulantová , Petra Janusová Ženy Long Zaplaceno
FTC Vysoké Mýto Jan Pešina Muži Half Zaplaceno
My dvě :-) Vladimíra Horáčková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
*AppleStar* Michaela Kovářová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
*AppleStar* Michaela Kovářová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Charli team Pavel Piatkovský Muži Long Zaplaceno
Jana Dvořáčková Ženy Half Zaplaceno
Šneci z Polabí Martin Valenta Muži Long Nová registrace
Šneci z Polabí Martin Valenta Muži Long Nová registrace
Montgomerius Jakub Vitásek Muži Half Zaplaceno
Montgomerius Radek Švrček Muži Half Zaplaceno
Miloš Matějka Muži Half Zaplaceno
Lenka Gnidová Ženy Short Nová registrace
Andrea Janásová Ženy Half Zaplaceno
Střely z Valdeku Petr Valiga Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Bratři zpátečníci Petr Blasinski , Martin Kalina Muži Long Zaplaceno
Monika Bauerová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Šneci v běhu Kateřina Šilarová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Romča s Arim Romana Jakoubková Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Karpatský kynologický klub Jana Martinů Dogtrekking ženy Half Zaplaceno
Mořský vlčáci Ondřej Semotán , Marek Waldhauser Muži Long Zaplaceno
AK Kunín David Soldán Muži Long Zaplaceno
LUPA Pavel Neckář , Lukáš Kostka Muži Half Zaplaceno
Pro Dřeň Na Dřeň Michaela Popová Ženy Long Zaplaceno
Pavel Turnovský Muži Half Nová registrace
Zuzana Turnovská Dogtrekking ženy Half Nová registrace
Lenka Veselá Ženy Half Zaplaceno
Total Vital Kateřina Vysloužilová , Irena Bendová Ženy Short Zaplaceno
Šneci v běhu Iva Dvořáková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
BK jeleni Aleš Holcman Muži Half Zaplaceno
BK jeleni Miroslava Holcmanová Ženy Half Zaplaceno
Pocemkamdeš Petr Čermák , Martin Vaníček Muži Short Zaplaceno
Josef Šimčík Muži Short Zaplaceno
Spořiči Pavel Mráz , Adéla Grusová Mix Half Zaplaceno
Běžíme si pro pivo Josef Motyka , Martina Jurgová Mix Long Zaplaceno
HOSPODSKA Jiří Panuška Muži Half Zaplaceno
Multivan Team David Polák , Tadeáš Mach Muži Half Zaplaceno
Peklo v hlave Jiri Vaculik Muži Half Zaplaceno
Špinavej Lopéz Daniel Matouš , Pavel Halo Muži Long Zaplaceno
Kaštani Petr Hazdra , Gabriela Hazdrová Mix Half Zaplaceno
Daniela Dušková Ženy Half Zaplaceno
Oliver Polanský Muži Long Zaplaceno
Oldřich Veselý Muži Half Zaplaceno
David Polanský Muži Half Zaplaceno
KAČEŘI Martin Nedvěd , Michal Vašíček Muži Long Zaplaceno
Total Vital Jan Kroužek Muži Short Zaplaceno
mumsontherun_cz Monika Phillips , Magda Nováková Ženy Long Zaplaceno
Team Canada Matěj Košárek , Martin Kováč Muži Long Zaplaceno
Barbora Zárubová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Triatlon Slaný Jakub Fejtek Muži Half Zaplaceno
Team Kámen PLUS Pavel Kubínek Muži Short Zaplaceno
Hroší bratři Roman Kantor , Ivo Kantor Muži Half Zaplaceno
Planka Michal Michal Planka Muži Half Nová registrace
Team LighBIKE Radim Wita , Tomáš Kvíčala Muži Half Zaplaceno
Team LighBIKE Jan Wita Muži Short Zaplaceno
BROTHERS Ondřej Kacar , Petr Kacar Muži Long Zaplaceno
Ondrys a Tygřík Ondřej Kantor , Natalia Sikorová Mix Half Zaplaceno
Hodně budeš někde Kristýna Minářová , Kateřina Smrčková Ženy Long Zaplaceno
Beskydské tanečnice Magdaléna Musálková , Gabriela Škanderová Ženy Half Zaplaceno
no coffee no run Patrik Heidenreich , Irena Seidenglanzova Mix Half Zaplaceno
AO Kobeřice Roman Jašek Muži Half Zaplaceno
Lemroidní želvy Kateřina Kubíčková , Igor Magál Mix Long Zaplaceno
Nic není nemožné Joanna Fursova Ženy Short Zaplaceno
Nenápadný chodec Petr Ponča Muži Half Zaplaceno
Pavel Hejcman Pavel Hejcman Muži Long Nová registrace
Nic není nemožné Barbora Augustinská Ženy Short Zaplaceno
Osmaci.cz/Travel Free David Havlíček Muži Long Zaplaceno
Bioošiška Martina Starobová Ženy Half Zaplaceno
Lukáš Blažek Muži Half Zaplaceno
Hana a Buddy Hana Hradecká Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Hana a Buddy Hana Hradecká Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Jsme z Hukvald Markéta Máchová , Petr Mácha Mix Long Zaplaceno
My dva Mňamis Lucie Siudová , Bronislav Siuda Mix Half Zaplaceno
Barbaři Vysociny Michal Komarek , Pavel Sinkule Muži Half Zaplaceno
Alena Zedníčková Ženy Half Zaplaceno
Martin Drotár Muži Half Zaplaceno
Nic není nemožné Kateřina Halamová Ženy Short Zaplaceno
Kytka+Monty Kristýna Skořinská Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Marcela Jurásková Ženy Half Zaplaceno
TK TOLA Filip Laža Muži Half Zaplaceno
Radek Červený Muži Half Zaplaceno
Karel 30 Karel Vepřek Muži Half Zaplaceno
Nic není nemožné Barbora Pasičnyková , Tomáš Pasičnyk Mix Half Zaplaceno
Karpatský kynologický klub Zlata Červenáková Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Martin Zlatkovský Muži Long Zaplaceno
Loudove Vaclav Kuklik , Jiri Vobora Muži Long Zaplaceno
Nic není nemožné Petra Valíčková Ženy Short Zaplaceno
Tri Bike Koala Stevens MTB Lukáš Chmela Muži Long Nová registrace
Hobby In Club Lenka Bartošová , Tomáš Bartoš Mix Half Zaplaceno
BratiaM&M Martin Pleško , Michal Pleško Muži Long Zaplaceno
Nic není nemožné Alena Špániková Ženy Short Zaplaceno
Stanislav Dufek Muži Half Zaplaceno
Nic není nemožné Pavlína Sablová Ženy Short Zaplaceno
Ready2win Zdeňka Pěčková Ženy Long Zaplaceno
MaRyTeam Richard KAJNAR , Marta Homolová Mix Half Zaplaceno
Jeepers Sleepers Luděk Lusk , Štěpánka Herradová Mix Long Zaplaceno
Daniel Schmid Muži Half Zaplaceno
DURAS team Petra Tesařová Ženy Half Zaplaceno
ZŠ Drnovice Jaroslav Kolář , Hana Špaňhelová Mix Half Zaplaceno
Nelítostný krutor Jiří Jonáš Muži Half Zaplaceno
Měli bychom psát bakalářku David Kaplan , Tomáš Pils Muži Long Zaplaceno
An.ywhere Aneta Neulingerová , Simona Klammertová Ženy Long Zaplaceno
Hana Menšíková Ženy Half Zaplaceno
Nic není nemožné Lenka Demjanová Ženy Short Zaplaceno
FLA-VLA Tomáš Pernica , Lucie Pernicová Mix Half Zaplaceno
Lukáš Zemek Muži Long Zaplaceno
Kokosaci Michaela Dvorakova , Martin Dvorak Mix Half Zaplaceno
Arny's team Monika Reiterová Dogtrekking ženy Half Zaplaceno