STARTOVKA

Celkem 144 registrovaných

Název Členové Kategorie Typ Stav
MP Ostrava Tomáš Sedláček Muži Short Nová registrace
Ludmila Vondrová Ženy Half Nová registrace
Barbaři Vysočiny Michal Komárek , Pavel Sinkule Muži Half Nová registrace
Běžíme si pro pivo Martina Jurgová Ženy Half Nová registrace
Monkeyyyy !! Pavel Poledník , Lanvy Cuová Mix Long Nová registrace
Sporťáci Martin Janik , Tomáš Kubičík Muži Half Nová registrace
Michal Šťastný Muži Half Nová registrace
Markéta Musilová Ženy Short Nová registrace
Rakoši Tomáš Rak Muži Short Nová registrace
Tandem-Beskydy.cz Tomáš Svoboda Muži Long Nová registrace
KISS Iveta Kysová Ženy Long Nová registrace
Rychlí podhořané Jana Fojtášková , Radek Fojtášek Mix Long Nová registrace
Ava Alžběta Dirnerová Ženy Half Nová registrace
Petr Žemla Muži Short Nová registrace
ŠkarPa velKA Jiří Pavelka , Daniel Škarka Muži Long Nová registrace
Tamara Kawiková Ženy Short Nová registrace
Midlifiči Adriana Šimůnková Ženy Half Nová registrace
ANC Running Team Jan Sedláček Muži Half Nová registrace
Kateřina Kozáčková Ženy Short Nová registrace
Slapeto Robert Vybíral Muži Half Nová registrace
MARVER Martina Černá , Veronika Holášková Ženy Long Nová registrace
ESEM tým Martin Tomašov , Šákra Tomašovová Mix Half Nová registrace
Sportteam Vimperk Marek Hrdlička , Jaromír Forst Muži Short Nová registrace
#tymdejvid Veronika Beňasová Ženy Half Nová registrace
Třinec Drahoslav Kobielusz Muži Half Nová registrace
AniRybaAniRak Petr Piegrzym , Romana Piegrzymová Mix Half Nová registrace
Mr. and Mrs. Steps Martin Kostlán , Eliška Pýchová Mix Half Nová registrace
321 Start Tomáš Hospr , Markéta Kaňková Mix Half Nová registrace
SRTGT MOST Jan Hubený Muži Half Nová registrace
Šneci z Polabí Martin Valenta Muži Long Nová registrace
TATA A SYN Marian Zaťko , Matyáš Zaťko Muži Half Nová registrace
Gold II Zdeněk Gold Muži Long Nová registrace
Gold I Jiří Gold Muži Long Nová registrace
Hrošíci Michael Vystrčil , Anežka Skokanová Mix Half Nová registrace
Barvy Petr Zajaroš , Petr Škapa Muži Short Nová registrace
TRT Třanovičtí přespolní žraloci Daniel Rakus Dogtrekking muži Half Nová registrace
Sluníčko 79 Václav Vaňousek Muži Half Nová registrace
BGA T&T Zbyněk Ráček Dogtrekking muži Short Nová registrace
Lukáš Vacula Muži Half Nová registrace
Baldateam Ivan Balíček , Petra Balíčková Mix Half Nová registrace
MSV Metal Studénka Čelis Pavel Čeliňák Muži Half Nová registrace
Yuki team Jakub Krejčíř , Lucie Krejčířová Mix Half Nová registrace
TimTam Michal Pítr , Zuzana Kotasová Mix Long Nová registrace
Šeďové Martin Šeděnka , Barbora Šeděnková Mix Half Nová registrace
Tomáš Kubečka Muži Half Nová registrace
Ultraman Stanislav Kováček Muži Long Nová registrace
X-trail Orlová David a Sunny David Sejkora Dogtrekking muži Half Nová registrace
Valmez Zdeněk Blabla Muži Half Nová registrace
Jana Glozová Ženy Long Nová registrace
Josef Gloza Muži Long Nová registrace
PACI A PACI Kamil Makrovský , Vratislav Kuna Muži Long Nová registrace
Šnek a žížala Ivana Makovcová , Jiří Krupička Mix Short Nová registrace
Team Canada Martin Kováč , Matěj Košárek Muži Long Nová registrace
Netopýre Jakub Bochin Muži Short Nová registrace
Rozálie Bochinová Ženy Short Nová registrace
Gladiators Martin Šípek Muži Short Nová registrace
KAČEŘI Martin Nedvěd , Michal Vašíček Muži Long Nová registrace
Survivalsports Klára Fenclová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Survivalsports Klára Fenclová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Ewals Cargo Care Karel Landovský Muži Half Nová registrace
Ewals Čarou Care Karel Landovský Muži Half Nová registrace
Mořský vlčáci Ondřej Semotán , Marek Waldhauser Muži Long Nová registrace
Ořech Tomáš Lisko Muži Half Nová registrace
Teo tým Hubert Luštinský Dogtrekking muži Short Nová registrace
Dobrodošli Josef Dohnal , Daniela Dohnalová Mix Long Nová registrace
Family Gym David Ulrych , Nikola Kramárová Mix Half Nová registrace
Lemroušci Hana Bulantová , Petra Janusová Ženy Long Nová registrace
RRP Roman Pavlíček , Radek Pavlíček Muži Long Nová registrace
FU Kopřivnice Jozef Šimon Muži Short Nová registrace
RⓐK Kamila Janik , Roman Filipek Mix Long Nová registrace
Utěkaj Marie Hráčková , Radim Hráček Mix Short Nová registrace
Jana Žuffová Ženy Long Nová registrace
Pec Nám Bodla Tadeáš Hrabě Muži Half Nová registrace
Martina Hlavinková Ženy Half Nová registrace
Jiří Byrtus Muži Short Nová registrace
Barča a Caramella Barbora Zárubová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Martin Večerek Muži Long Nová registrace
Marabu Václav Nedorost Muži Half Nová registrace
Michal Kabát Muži Long Nová registrace
North Czech Runners Ivan Kestler Muži Long Nová registrace
Klára Žambochová Ženy Half Nová registrace
Josef Minařík Muži Short Nová registrace
Fotři na útěku Jan Heřmanský Muži Half Nová registrace
Jiří Kučva Muži Long Nová registrace
Bordo Michal Vaněk Muži Long Nová registrace
Martin Křenek Martin Křenek Muži Long Nová registrace
WASABI jaroslav čapek Muži Short Nová registrace
Karpatský kynologický klub Petr Komrska Muži Short Nová registrace
Buzz Rakeťák Milan Kunc Muži Half Nová registrace
Apina Apolena Kučerová Ženy Half Nová registrace
Jakub Drahokoupil Muži Long Nová registrace
Mordor team Lukáš Kubiena Muži Long Nová registrace
Zepsul Ondřej Zniszczol Muži Half Nová registrace
Canicross Olomouc Milena Meixnerová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Bossprase Marek Byrtus Muži Half Nová registrace
Co se vleče, neuteče Petr Mirovský Muži Long Nová registrace
UP & DOWN Radek Hrnčíř Muži Long Nová registrace
Lucie Bočková Ženy Half Nová registrace
Hybrid training group Adam Tichý Muži Half Nová registrace
Pavel Hejcman Muži Long Nová registrace
mumsontherun_cz Monika Phillips Ženy Long Nová registrace
KOA Squad Eva Novotná Ženy Half Nová registrace
Černé Eso Šárka Starková Dogtrekking ženy Long Nová registrace
Quacobo Lukáš Zbihlej Muži Long Nová registrace
Kučera Jiří Jiří Kučera Muži Half Nová registrace
Kámen Dekor - Blansko Pavel Kubínek Muži Short Nová registrace
Petr Štaffa Muži Half Nová registrace
Lůca a její tygři Lucie Šimáňová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Alča & smečka Alena Zbožínková Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Sarah Stárková Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Hana a Buddy Hana Hradecká Dogtrekking ženy Short Nová registrace
PT Pavel Tchuř Muži Long Nová registrace
Lukáš Cirkva Muži Long Nová registrace
Charli team Pavel Piatkovský Muži Long Nová registrace
Kecka a ja Kamila Misovicova Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Nicole Markovicová Ženy Half Nová registrace
Bob47 Robert Urban Muži Long Nová registrace
Martin Zlatkovský Muži Half Nová registrace
Jan Babický Muži Long Nová registrace
Martin Goldammer Muži Short Nová registrace
Richard Kajnar Muži Half Nová registrace
FLA-VLA Tomáš Pernica , Lucie Pernicová Mix Half Nová registrace
Matej Režný Muži Long Nová registrace
Loudove Vaclav Kuklik , Jiri Vobora Muži Long Nová registrace
Lenka Gnidová Ženy Short Nová registrace
Made in Slovakia Martina Linhartová , Lenka Líšková Ženy Half Nová registrace
Kytka+Monty Kristýna Skořinská Dogtrekking ženy Long Nová registrace
SKP Nový Jičín David Felčír , Daniel Krutílek Muži Half Nová registrace
Jan Křehlík Muži Half Nová registrace
My 2 Hana Malčíková , Pavel Malčík Mix Half Nová registrace
Stanislav Dufek Muži Half Nová registrace
Lucie Obleser Ženy Short Nová registrace
Beskyd Natural / Třanovičtí přespolní žraloci Kateřina Svobodová , Ladislav Nekarda Mix Half Nová registrace
ULTRA(megagigatera) běžci Robert Němeček , Michaela Drlíková Mix Long Nová registrace
Zrzka a zrzek Zuzana Kubínová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
My dva Lucie Siudová , Bronislav Siuda Mix Half Nová registrace
Survivalsports.cz Marek Fencl Dogtrekking muži Short Nová registrace
kk kk kk Dogtrekking muži Long Nová registrace
Pavel Turnovsky Muži Half Nová registrace
Zuzana Turnovska Dogtrekking ženy Half Nová registrace
STK ORO CHLAPY Zdeněk Faldyna Muži Half Nová registrace
Pivní želva Jan Herman Muži Long Nová registrace
Pavel team Paolo Grande , Monika Picollo Muži Long Nová registrace
mm tym Veronika Slabáá , Petr Slabý Mix Long Nová registrace