Startovní číslo z Krkonoš = 20% sleva

Startovní číslo z Krkonoš = 20% sleva

Pokud jste si na Horské výzvě v Rock Point Trailrunning Station vyhlédli něco ze značek Salewa, Dynafit nebo Osprey, opět můžete nakoupit s 20% slevou v prodejnách Rock Point. Nezapomeňte si vzít své startovní číslo ze závodu Rock Point Horská výzva v Krkonoších, které znamená slevu 20% na váš nákup!

V prodejnách Praha Perštýn, Brno Olympia, Ostrava Avion a Plzeň Americká najdete rozšířenou nabídku zboží Salewa.

Běžecké lahůdky od Dynafitu hledejte zejména v prodejnách Trailrunning Expert – Brno Olympia a Masarykova ul., Ostrava Nova Karolina, Jihlava Citi Park, Praha OC Letňany, Liberec Nisa a Plzeň Americká ul.

Batohy značky Osprey jsou ve všech prodejnách Rock Point.

Akce platí od 21.9.-6.10.2019. Akce platí pouze na nezlevněné zboží značek Salewa, Dynafit a Osprey ve všech prodejnách Rock Point. Neplatí v outletech a na e-shopu, slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

 

A teď menší produktový tip na který by jste mohli třeba slevu využít ;)

Každý z vás určitě někdy lovil z promoklého batohu mokré věci, řešil, jak ochránit doklady nebo naopak kam uložit ze závodů propocené věci či špinavé boty... Teď, během podzimního sychravého počasí, bude tenhle problém zase aktuálnější. Užitečnými pomocníky, kteří ho pomohou vyřešit jsou nepromokavé textilní pytlíky Osprey Drysacks. Jsou lehoučké, mají rolovatelný uzávěr a jsou opravdu 100% nepromokavé. Díky pestrým barvám, si snadno zapamatujete, kam jste co dali a taky správný balíček najdete i za šera. Různé objemy pytlíků od 1,5 l do 30l poslouží na různě velké věci viz třeba https://www.rockpoint.cz/ultralight-drysack-20 ;)

#RockPoint #Horskavyzva #Dynafit #Salewa #Royalbay #ospreyeurope #Krkonose #pecpodsnezkou #Long #Half #Short #PochodsMixitkou #dogtreking #DejVyzvu