Rock Point Trailrunning Station také v Krkonoších!

Rock Point Trailrunning Station také v Krkonoších!

Tradiční služba titulárního partnera Horské výzvy Rock Pointu pro všechny běžce, bude v plné parádě připravená i v Krkonoších. Starat se o vás bude tým z pražské prodejny Rock Point Letňany. Přijďte si do Rock Point Trailrunning Station zapůjčit a otestovat boty značek Dynafit, HOKA ONE ONE, Inov-8, Brooks a On! Připraveno bude na 150 párů testovacích běžeckých bot do rozličného terénu. Nebudou chybět testovací běžecké batohy a vesty Osprey, Dynafit, či RaidLight. K dispozici budou i kompresní návleky a podkolenky českého výrobce ROYAL BAY , které uleví vašim svalům a pomůžou lepšímu výkonu. Vše si můžete zapůjčit i na závod!

Nepřijdete ani o možnost vybrané běžecké vybavení na místě zakoupit minimálně s 20% slevou. Půjde zejména o značky Salewa, Dynafit, Osprey, Royal Bay a další.

Pokud máte zájem o konkrétní věc na vyzkoušení, kontaktujte prodejnu Rock Point Plzeň Americká ulice ( rockpoint.praha.letnany@rockpoint.cz ) a udělejte si do čtvrtka 19.9 rezervaci ;)

#RockPoint #Horskavyzva #Dynafit #Salewa #Royalbay #ospreyeurope #Krkonose #pecpodsnezkou #Long #Half #Short #PochodsMixitkou #dogtreking #DejVyzvu