Rock Point Trailrunning Station samosebou i v Jeseníkách!

Rock Point Trailrunning Station samosebou i v Jeseníkách!

Pro tradiční účastníky nic nového...ale pro ty z vás, kteří budou na startu Rock Point Horské výzvy poprvé, nebo startují jen příležitostně třeba důležitá informace... Přímo na místě bude totiž opět možnost otestovat nebo si i na vlastní závod půjčit a vyzkoušet novinky a osvědčené modely trialových bot Salewa, Dynafit, Inov8, Hoka One One, Salomon nebo Adidas Terrex. Kromě bot budou v nabídce testovacího centra Rock Point Trailrunning Station také běžecké batohy a vesty Osprey nebo Raidlight. Chybět nebudou běžecké čelovky Silva nebo kompresní lýtkové návleky Royal Bay.

Pokud máte zájem o konkrétní věc na vyzkoušení, kontaktujte prodejnu Rock Point Ostrava Nova Karolina ( rockpoint.ostrava.karolina@rockpoint.cz ) a udělejte si do čtvrtka 9. 8. rezervaci ;)

A když náhodou něco zapomenete doma, v Rock Point Trailrunning Station bude tradičně možné řadu věcí dokoupit na místě s 20% slevou(boty, hole, kompresní návleky, čelovky, výživové doplňky a další věci...). Chybět nemůže speedhikingová kolekce Salewa a také skvělé termoizolační lahve americké značky Hydroflask! Tak neváhejte a navštívte už o víkendu v rámci Horské výzvy Jeseníky stánek Rock Point Trailrunning station ;)

#rockpoint #trailrunningstation #salewa #dynafit #hokaone #inov8 #adidasterrex #salomon #raidlight #ospreyeurope #hydroflask #dejvyzvu #jeseniky #horskavyzva