Rock Point Trailrunning Station opět i na Šumavě!

Rock Point Trailrunning Station opět i na Šumavě!

Ani na Šumavě nebude chybět Rock Point Trailrunning Station. Přijďte si na krátké otestování nebo i vlastní závod půjčit a vyzkoušet novinky i osvědčené modely trialových bot Salewa, Dynafit. Inov8, Hoka One One, Salomon nebo Adidas Terrex. Z doplňků budou opět k dispozici běžecké batohy a vesty Osprey nebo Raidlight. Chybět nebudou skvělé běžecké čelovky Silva. Žhavou novinkou budou kompresní lýtkové návleky Royal Bay.

Pokud máte zájem o konkrétní věc na vyzkoušení, kontaktujte prodejnu, Rock Point Plzeň Americká 54 (rockpoint.plzen.americka@rockpoint.cz) a udělejte si do čtvrtka 19. 7. rezervaci.

Pokud něco zapomenete doma v Rock Point Trailrunning Station bude tradičně možné řadu věcí dokoupit na místě s 20% slevou – boty, hole, kompresní návleky, čelovky, výživové doplňky a další věci. Chybět nemůže speedhikingová kolekce Salewa a také skvělé termoizolační lahve americké značky Hydroflask.

#trailrunningstation #horskavyzva #rockpoint #salewa #zeleznaruda #sumava #dynafit #hoka #salomon #adidasterrex #raidlight #ospreyeurope #royalbay #hydroflask