Rock Point Trailrunning Station nebude chybět na žádném z letošních závodů, ceny pro nejlepší zajistí Italský výrobce Salewa!

Rock Point Trailrunning Station nebude chybět na žádném z letošních závodů, ceny pro nejlepší zajistí Italský výrobce Salewa!

Už v Beskydech si budete moct opět jako v loňském roce zapůjčit a vyzkoušet novinky i osvědčené modely trialových bot Dynafit. Inov8, Hoka One One, Salomon nebo Adidas Terrex. K dispozici budou i běžecké batohy a vesty Osprey nebo Raidlight a také čelovky Silva! V neposlední řadě se pak budete moct přesvědčit, jak krásná a funkční je nová speed hikingová kolekce Salewa ;)

Pokud máte zájem o konkrétní věc na vyzkoušení, kontaktujte prodejnu, Rock Point Ostrava Nova Karolina ( rockpoint.ostrava.karolina@rockpoint.cz ) a udělejte si do čtvrtka 24. 5. rezervaci.

Na místě bude možné vybrané zboží také zakoupit s 20% slevou!

A jaké ceny jsou připraveny pro ty nejlepší z vás?

Závodníci, kteří se umístí „na bedně“ v jednotlivých kategoriích, se stejně jako loni mohou těšit na poukázky na slevu při nákupu zboží značky Salewa. Tentokrát nebudou muset spěchat do některé z prodejen Rock Point, ale poukázku uplatní na e-shopu www.rockpoint.cz .

Hodnoty poukázek budou následující: Pro trasu LONG – vítězové 4000 Kč, druzí 3000 Kč a třetí 2000 Kč. Pro trasu HALF – vítězové 3000 Kč, druzí 2000 Kč a třetí 1000 Kč. Pro trasu SHORT – vítězové 1500 Kč, druzí 1000 Kč a třetí 500 Kč.

#rockpoint #salewa #dynafit #salomon #ospreyeurope #dejvyzvu #beskydy #prvnizavod #pojddotoho #trailrunningstation #pujcsivybaveni #vyzkousejsalewu