Rock Point Trailrunning Station letos naposledy na Pálavě!

Rock Point Trailrunning Station letos naposledy na Pálavě!

Na Pálavě budete mít letos naposledy možnost využít služeb Rock Point Trailrunning Station. Vše pro vás zajistí tým prodejny Rock Point z brněnské Olympie pod vedením Radka Civiše, který sám aktivně běhá a můžete ho potkávat i na tratích Horské výzvy. Přijďte si do Rock Point Trailrunning Station zapůjčit a otestovat boty značek Dynafit, HOKA ONE ONE, Inov8 od Inov-8 czech & slovakia, Brooks a On!

Připraveno bude na 150 párů testovacích běžeckých bot do rozličného terénu. Nebudou chybět testovací běžecké batohy a vesty Osprey od Osprey Europe, Dynafit a RaidLight. K dispozici budou i kompresní návleky a podkolenky českého výrobce ROYAL BAY Česko & Slovensko, které uleví vašim svalům a pomůžou lepšímu výkonu. Vše si můžete zapůjčit i na závod!

Nepřijdete ani o možnost vybrané běžecké vybavení na místě zakoupit minimálně s 20% slevou. Půjde zejména o značky Salewa, Dynafit, Osprey, Royal Bay a další...

Pokud máte zájem o konkrétní věc na vyzkoušení, kontaktujte prodejnu Rock Point Olympia Brno (rockpoint.brno.olympia@rockpoint.cz) a udělejte si do pátku 11.10. rezervaci!

#trailrunningstation #horskavyzva #dejvyzvu #pujcsivybaveni #dynafit #salewa #rockpoint #ospreyeurope #royalbay #palava #mikulov