Rock Point - Horská Výzva 2019: Krkonošský LONG

Rock Point - Horská Výzva 2019: Krkonošský LONG

A jako poslední si představíme královskou trať s názvem Long. Nakonec se nám podařilo vytyčit opravdu náročnou a hezkou trať s parametry 64km/3150+. V principu nás čeká pět těžkých stoupání a následných seběhů. Nejdříve se běží identická trasa jako je half s průběhem okolo startu, kde bude umístěna občerstvovací stanice. Zde si můžete připravit své občerstvení. Jen si ho čitelně popište svým startovním číslem a odevzdejte před startem.

Po občerstvení vás čeká seběh okolo Zeleného potoku směrem k centru Pece p. Sněžkou. Zde odbočujete prudce doprava po žluté barvě a stoupáte až na Kolínskou Boudu. Následně obíháte Černou Horu přes Zrcadlovky až do Janských Lázní. Po občerstvení si vyšlápnete po sáňkařské dráze až k Černé Boudě na Černé Hoře. Zde začíná pěkná běžecká pasáž přes Thámovu Boudu do Velké Úpy. Po přeběhnutí mostu (točíte se vlevo směr Pec p. S) odbočíte po 200 metrech vpravo k chatě Supraphon, která i určuje začátek finálního a o to náročnějšího výšlapu na Růžohorky. A za odměnu už bude jen seběh do Pece p.S a následná cílová „rovinka“ ;)

Foto z trasy naleznete na našem facebooku viz https://www.facebook.com/horskavyzva/

Těšíme se na startu, v Krkonoších!

#RockPoint #Horskavyzva #Dynafit #Salewa #Royalbay #ospreyeurope #Krkonose #pecpodsnezkou #Long #Half #Short #PochodsMixitkou #dogtreking #DejVyzvu