Pavel Brýdl – Zhodnocení Horské výzvy Jeseníky 2020

Pavel Brýdl – Zhodnocení Horské výzvy Jeseníky 2020

Jubilejní 10.ročník Horské výzvy byl zahájen, vážení! Konečně jsme se dočkali a téměř po roce se sešli na startu našeho seriálu!

Nejdříve bych chtěl poděkovat celému organizačnímu týmu za perfektně zorganizovaný a zajištěný závod. Myslím že ikdyž jak se v této branži říká "počasí je polovina úspěchu", byla organizace celé akce bez chyb a vše připraveno pro vás - závodníky tak, aby jste si celou akci co nejvíce úžili 
Všem závodníkům pak gratuluji za obdivuhodné výkony, které předvedli v tropickém počasí... Většina z vás dobíhala s úsměvem na tváři, tedy říkal jsem si, že příští rok možná přidáme nějakou sjezdovku na závěr, aby to nevypadalo, že je to tak lehké... ?
Ale pro mě bylo nejdůležitější potkat se s lidmi, kteří každoročně objíždí tuto sérii. Naštěstí nyní nemusíme čekat tak dlouho a uvidíme se již 18. – 19.9. v Beskydech.
A co nás čeká? Tradičně to budou náročné trasy, pěkné prostředí a 100% servis pro závodníky. Navíc se nám ozvalo i pár opravdu špičkových závodníků, kteří by si náš závod chtěli vyzkoušet... Láká je možnost vyzkoušet si trošku jiný druh závodění, který přináší start ve dvojici. Ze své zkušenosti vím, že se jedná a příjemné zpestření závodní sezóny, kterou moc jiných závodů nenabízí.
Díky moc všem a těším se za pár týdnů na viděnou v Beskydech, do kterých se můžete již registrovat on-line v prokliku: https://www.horskavyzva.cz/registrace ?
#horskavyzva #jeseníky #beskydy #dejvyzvu #kilpi #inov8 #lesyčr #frenštátpodradhoštěm #moravskoslezskýkraj #užzaměsícbeskydy #registrujseonline