Beskydský Pochod s Mixitkou vybral pro Verunku Fojtíkovou 11.256,- Kč!

Beskydský Pochod s Mixitkou vybral pro Verunku Fojtíkovou 11.256,- Kč!

O uplynulém víkendu se opět uskutečnil jako přidružená akce k 1.Horské výzvě v Beskydech také charitativní Pochod s Mixitkou. Ten podpořil stejně jako v uplynulých letech svým výtěžkem ze startovného a přidružené sbírky mladou slečnu z Frenštátu pod Radhoštěm, Verunku Fojtíkovou!

Rádi bychom tímto poděkovali jak za celý organizační tým Horské výzvy, partnery seriálu a v neposlední řadě také samotnou Verunku Fojtíkovou a její rodiče všem z vás, kteří jste ať už svým startem v sobotním pochodu, či přispěním do sbírky Verunce finančně přispěli a pomohli jí tak postavit se někdy v budoucnu opět na vlastní nohy!!!

Věříme, že Verunka třeba také díky celkově získané podpoře ve výši 11.256,- Kč brzy dosáhne úplného zotavení, postaví se sama na nožky a proč ne, v budoucnu třeba také na start samotného Pochodu s Mixitkou ;)

Pro ty z vás, kteří jste Beskydský Pochod s Mixitkou nestihli, ale i tak by jste rádi Verunce přispěli na rehabilitace, můžete tak učinit převodem na její účet číslo: 2501158446 / 2010 viz http://horskavyzva.cz/pomahame 

Děkujeme ;)