3x Horská výzva = běžecký batoh Osprey Duro za polovinu!

3x Horská výzva  = běžecký batoh Osprey Duro za polovinu!

Osprey Duro je skvělá běžecká vesta nebo batoh, který je ideální společníkem na závody typu Rock Point Horská výzva. Je to dokonalý produkt z dílny amerického výrobce batohů Osprey. Bezvadně sedí, je lehký, prodyšný, má spoustu odkládacích prostor na potřebné vybavení, snadno dostupné kapsy na hydratační vaky či lahve atd.

Nyní máte jedinečnou šanci si speciální edici batohů Duro pořídit za exkluzivní účastnickou cenu, která se rovná polovině ceny v obchodech. Verzi 1,5 l za 1199 Kč a verzi o objemu 6 litrů za 1399 Kč.

Jak na to?

Tady jsou podmínky: Akce platí pro účastníky Rock Point Horské výzvy. Podmínkou jsou dohromady minimálně 3 závody v letech 2018 a 2019, minimálně jeden musí být v roce 2019. Stačí poslat na e-mail: duro@rockpoint.cz printscreen výsledkových listin ze závodů nebo startovky s potvrzenou platbou startovného, kde bude vidět vaše jméno. Vše snadno najdete na webu www.horskavyzva.cz. Vyberte si velikost batohu Duro (1,5 nebo 6 litrů), barvu (černý nebo červený) a velikost zad (menší S/M nebo větší M/L). Uveďte, na kterém letošním závodě Horské výzvy si batoh vyzvednete. Batohy budou distribuovány v rámci Rock Point trailrunnig station.

Osprey Duro 1,5https://www.rockpoint.cz/duro-1-5

Osprey Duro 6https://www.rockpoint.cz/duro-6

POZOR: Akce platí do vyčerpání zásob speciální edice batohů Duro.

#ospreyeurope #rockpoint #horskavyzva #ospreyduro #jeseniky