STARTOVKA

Celkem 47 registrovaných

Název Členové Kategorie Typ Stav
Standa team Radka Faltusová Ženy Half Nová registrace
ASICSFrontRunnerCZE Jiří Boček Muži Short Nová registrace
Pavel Brejška Muži Half Zaplaceno
Vladislav Trnka Muži Half Zaplaceno
Eva Podroužková Ženy Half Zaplaceno
Simona Tichavská Ženy Short Nová registrace
Báječná žena v běhu Jitka Kreidlová Ženy Short Nová registrace
...a zase to Tempíčko... Blanka Šafránková , Alena Tomečková Ženy Long Zaplaceno
HBT Martin Kreidl , Miroslav Gottvald Muži Long Nová registrace
Wojciech Pawlowski Muži Short Zaplaceno
kings team Ivana Baňacká Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
kings team Zuzana Baňacká Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Noční běžci Miroslav Chlad , Doris Bigasová Mix Short Zaplaceno
Rajdičky Alice Haldová , Lenka Horáková Ženy Half Zaplaceno
Kryštof Blažek Muži Short Zaplaceno
Lenka Blažková Ženy Half Zaplaceno
Draci ze Silvy Kryštof Touška , Jan Hudec Muži Half Zaplaceno
Vítězslav Gazda Muži Half Zaplaceno
Živé Sokolovsko Lukáš Žlutický Dogtrekking muži Half Nová registrace
Živé Sokolovsko Iveta Müllerová Dogtrekking ženy Half Nová registrace
Lucie Bendová Ženy Short Nová registrace
#trpimrad Jiří Hanzl , Martina Křelinová Mix Short Zaplaceno
Holka od vedle Helena Kotová Ženy Half Zaplaceno
Barbora Píchová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Tatinek a Dorka Dora Novotná , Luděk Novotný Mix Half Nová registrace
RadekVonHaje Radek Matyáš Muži Half Zaplaceno
Šogorisa Jiří Špaček , Adam Koudela Muži Long Zaplaceno
Medvíci Lukáš Turek , Robert Hnilica Muži Long Zaplaceno
Myšulda Martina Bačová Ženy Half Zaplaceno
Beskydský Kračun a neběžecký kroužek Petr Belas , Zdeňka Máchová Mix Long Zaplaceno
Sonkal Helena Bayerová Dogtrekking ženy Long Nová registrace
Jan Rebec , Martina Rebcová Mix Long Zaplaceno
Moravandy MaKa a PeKo Petra Korcinová , Markéta Karbanová Ženy Half Zaplaceno
www.prostebeham.cz Tomáš Šimeček , Angelika Šimečková Mix Long Zaplaceno
Richi Lukáš Richter Muži Half Zaplaceno
LeoFa Ultratrail Team František Polánka , Leopold Šimák Muži Long Zaplaceno
TJ Sokol Mnetěš Martin Dolejš , Vladimír Netyk Muži Long Zaplaceno
MaVe Veronika Vrzáková , Martina Němcová Ženy Short Zaplaceno
Magoři Filip Dohnal , Jan Husák Muži Short Zaplaceno
Verunaberuna Veronika Vrzáková Ženy Short Nová registrace
Helena Casenska Ženy Short Zaplaceno
Petr Jakuba Muži Half Zaplaceno
k llll Ženy Short Zaplaceno
SRTG Rokycany Jaroslav Antoš Muži Short Zaplaceno
ELLU Eliska Kovacova , Lukáš Trapp Mix Short Zaplaceno
Hněvkováci Luboš Bláha Muži Short Nová registrace
Zdenek Labsky Muži Half Nová registrace