STARTOVKA

Celkem 165 registrovaných

Název Členové Kategorie Typ Stav
OB Chrast Milan Klvaňa , Pavel Vítek Muži Long Nová registrace
NA POHODU Daniel Hromádko , Richard Holý Muži Long Nová registrace
Little Rose Team Zuzana Růžičková Ženy Short Nová registrace
RockPoint z východu až na západ Šárka Klapková , Petr Strnad Mix Short Nová registrace
Krutý Jediové Radek Kopelent , Jiří Panuška Muži Half Nová registrace
Curleři z Prahy David Šik , Michaela Nádherová Mix Short Zaplaceno
TEAM Kámen Dekor Pavel Kubínek , Radim Hráček Muži Short Nová registrace
Apalucha Team 2018 Štěpán Kotrba , Vladimír Bečvář Muži Long Nová registrace
New Roll Runners Václav Bechiňský , Tomáš Kunzl Muži Short Nová registrace
Musher klub JCC Lenka Sikorová Ženy Short Nová registrace
Maugli Oldřich Motyčka Dogtrekking muži Short Zaplaceno
ANAVI tým Iva Cervanová Ženy Short Zaplaceno
MY DVA Magdalena Moravcová , Daniel Moravec Mix Half Zaplaceno
Horní Blatná Klára Mottlová Ženy Half Zaplaceno
GEO HUNTER Miroslav Bětík , Petr Bětík Muži Short Nová registrace
Tři křížky CF Petr Siročák Muži Half Zaplaceno
Jindřiška Burianová Ženy Half Zaplaceno
Jan Burian Muži Half Zaplaceno
M&M Michaela Dřevikovská , Martin Čech Mix Short Zaplaceno
Jana&Otíšek Jana Fataciunová , Sotir Fataciune Mix Short Zaplaceno
Gumošvestky Jan Chládek , Vojtěch Kápl Muži Long Zaplaceno
ToMa Tomáš Hospr , Markéta Kaňková Mix Short Zaplaceno
Irish Stew Lukáš Záleský , Martina Zemanová Mix Short Zaplaceno
Open Gym Ondřej Linhart , Radka Haislová Mix Short Zaplaceno
Kineos fyziocentrum tomáš mráz Muži Short Nová registrace
Antonín Petružálek , Klára Malečková Mix Half Zaplaceno
Résistance Nicole Malkusová , Matyáš Svěchota Mix Short Zaplaceno
Štaflík a Špagetka Pavla Vencelová , Petr Svěchota Mix Short Zaplaceno
SAMURAI team Václav Kolář , Tomáš Vodrážka Muži Half Nová registrace
Mattoni Freerun Zlín Monika Slováčková Ženy Short Nová registrace
DanZuz, girls aiming high Dana Havlínová , Zuzana Zděnková Ženy Half Zaplaceno
SRTG Strupčice Petra Laušmanová , Tereza Stárková Ženy Short Zaplaceno
Zittová Edita a Teddy Edita Zittová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Jaroslav Mroček Muži Half Nová registrace
Hey Siri Michaela Legdanová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Vladimír Folber Muži Half Zaplaceno
Kaštani Petr Hazdra , Gabriela Hazdrová Mix Long Zaplaceno
Lubomír Malý Muži Half Zaplaceno
Hana Svěchotová Ženy Half Nová registrace
Hana Svěchotová Ženy Half Zaplaceno
Pětatřicátníci Tomáš Urban , Ivo Tabáček Muži Long Zaplaceno
David Vacek Muži Short Zaplaceno
Nezastavitelní poníci Simona Šmatláková , Jiří Šmatlák Mix Half Zaplaceno
Lubomír Podaný Muži Short Zaplaceno
Otakar Holcknecht Muži Half Zaplaceno
Martina Grygarová Ženy Short Zaplaceno
Ondřej Mazura Muži Half Nová registrace
Lady a Tramp Lada Ducheckova Dogtrekking ženy Half Nová registrace
Bjež Racing Team Alice Karbulková , Alžběta Ježková Ženy Short Zaplaceno
Johana Urbanová Ženy Short Nová registrace
Roman Paul Muži Short Zaplaceno
Apple team Kateřina Šalanská Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Pavla Jungová Ženy Short Zaplaceno
Méďa Zdeněk Nedvěd Muži Short Zaplaceno
Nektur-Satur Petra Gvizdová Ženy Short Zaplaceno
Ponesetenás Václav Taušek , Radim Gvizd Muži Short Zaplaceno
Adam Kundrát Muži Half Nová registrace
Jitka Nedvědová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Světlý ležák Kovářská Zbyněk Lorenc , Zdeněk Lorenc Muži Half Nová registrace
Milovník lesa Slaviboj Kuchta Muži Half Zaplaceno
Sapíci Perštejn Petr Szappanos , Vojtěch Szappanos Muži Half Zaplaceno
Osečtí nadšenci Jan Pleva , Žaneta Plevová Mix Long Nová registrace
Pirát Jirkov Petr Bittner Muži Half Zaplaceno
Kanárci Klášterec Antonín Fürst , Daniel Fürst Muži Half Zaplaceno
Cvočci Sokolov Josef Bobenič , Ingrid Bobeničová Mix Half Zaplaceno
Loudové Radek Roch , Blanka Petružálková Mix Half Zaplaceno
Bezejmenný Václav Harmáček , Kamila Ledererová Mix Long Zaplaceno
Josef Novotny Muži Half Nová registrace
Jan Novotny Muži Short Zaplaceno
Vy nám taky Miroslav Blažek , Petr Jelínek Muži Long Zaplaceno
Květa Kuklová Ženy Half Zaplaceno
Krůtičky Martina Karhanová , Martina Panušková Ženy Half Zaplaceno
Josef Škvor Muži Half Zaplaceno
HO Tisá Michal Pokorný Muži Half Zaplaceno
Martin Pícha Muži Short Zaplaceno
Milan Drápala Muži Half Zaplaceno
Homotour Michal Grodza , Vítězslav Fořt Muži Long Zaplaceno
Jana&Otíšek Jana Fataciunová , Sotir Fataciune Mix Short Nová registrace
Gebirgsjäger Jaroslav Chobot , Zdeněk Škorvaga Muži Half Zaplaceno
Známka Punku Michal Bureš , David Maglia Muži Long Zaplaceno
SPONA Teplice Martin Unger , Lukáš Hrubý Muži Half Zaplaceno
Michal Weis Muži Short Zaplaceno
Martin Žák Muži Half Zaplaceno
XTR team Blanka Zbořilová Pazdiorová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
B&B Betka Prášilová , Babeta Prášilová Ženy Long Nová registrace
One runner Zdeněk Stuchlý Muži Short Zaplaceno
Petra Lorenzová Ženy Short Nová registrace
PeLaPo Petra Pončová , Ladislav Ponča Mix Short Nová registrace
Nenápadný chodec Petr Ponča Muži Half Nová registrace
Šárka Spáčilová Ženy Half Zaplaceno
Terezie Brus Skalíková Ženy Half Zaplaceno
dušan brus Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Lemroušci Hana Bulantová , Petra Janusová Ženy Half Zaplaceno
Šárka Spáčilová Ženy Half Nová registrace
Ondřej Slezák Muži Half Zaplaceno
Eva Slezáková Ženy Half Nová registrace
Lázeňští Šviháci Poděbrady Tomáš Bulant Dogtrekking muži Long Nová registrace
Líná chůze Hana Hübschová , Lukáš Novotný Mix Long Zaplaceno
Začátečníci Odeta Alblová , Jan Albl Mix Long Zaplaceno
Karkolin Karel Linhart , Karel Kolman Muži Long Zaplaceno
Dring team Václava Molcarová , Tomáš Kučera Mix Long Zaplaceno
Little Peacock Miloš Pávek Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Karolína Vlasáková Ženy Half Zaplaceno
Želvonozí Monika Štolbová , Tom Pilát Mix Half Zaplaceno
Run4Fun Pavel Stáhlík Muži Half Nová registrace
Rychlé želvy Jiří Flaška , Kateřina Syrovátková Mix Half Zaplaceno
Utrzena lavina Jaromir Matouš Muži Half Zaplaceno
Krušnohorský Everest Matti Tetřev Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Buzna bojs Jan Schovanec , Jan Nápravník Muži Long Zaplaceno
NaCoMapa ? Mirko Holec , Martin Holec Muži Long Zaplaceno
Náhoda Jiří Harciník , Blanka Divišková Mix Long Zaplaceno
Predator Workout Kladno Petr Duchek , Radka Metelková Mix Half Zaplaceno
Šarlota Freibergova Ženy Half Zaplaceno
Robert Sysala Muži Half Zaplaceno
Alžběta Cvrkalová Ženy Short Nová registrace
Kristyna Nováková Ženy Short Zaplaceno
Petra Nováková Ženy Short Zaplaceno
Jaroslav Novák Muži Half Zaplaceno
Standa team Radka Faltusová Ženy Half Zaplaceno
ASICSFrontRunnerCZE Jiří Boček Muži Short Zaplaceno
Pavel Brejška Muži Half Zaplaceno
Vladislav Trnka Muži Half Zaplaceno
Eva Podroužková Ženy Half Zaplaceno
Simona Tichavská Ženy Short Zaplaceno
Báječná žena v běhu Jitka Kreidlová Ženy Short Zaplaceno
...a zase to Tempíčko... Blanka Šafránková , Alena Tomečková Ženy Long Zaplaceno
HBT Martin Kreidl , Miroslav Gottvald Muži Long Nová registrace
Wojciech Pawlowski Muži Short Zaplaceno
kings team Ivana Baňacká Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
kings team Zuzana Baňacká Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Noční běžci Miroslav Chlad , Doris Bigasová Mix Short Zaplaceno
Rajdičky Alice Haldová , Lenka Horáková Ženy Half Zaplaceno
Kryštof Blažek Muži Short Zaplaceno
Lenka Blažková Ženy Half Zaplaceno
Draci ze Silvy Kryštof Touška , Jan Hudec Muži Half Zaplaceno
Vítězslav Gazda Muži Half Zaplaceno
Živé Sokolovsko Lukáš Žlutický Dogtrekking muži Half Nová registrace
Živé Sokolovsko Iveta Müllerová Dogtrekking ženy Half Nová registrace
Lucie Bendová Ženy Short Nová registrace
Holka od vedle Helena Kotová Ženy Half Zaplaceno
Barbora Píchová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Tatinek a Dorka Dora Novotná , Luděk Novotný Mix Half Nová registrace
RadekVonHaje Radek Matyáš Muži Half Zaplaceno
Šogorisa Jiří Špaček , Adam Koudela Muži Long Zaplaceno
Medvíci Lukáš Turek , Robert Hnilica Muži Long Zaplaceno
Myšulda Martina Bačová Ženy Half Zaplaceno
Beskydský Kračun a neběžecký kroužek Petr Belas , Zdeňka Máchová Mix Long Zaplaceno
ROYAL BAY tým Helena Bayerová Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Jan Rebec , Martina Rebcová Mix Long Zaplaceno
Moravandy MaKa a PeKo Petra Korcinová , Markéta Karbanová Ženy Half Zaplaceno
www.prostebeham.cz Tomáš Šimeček , Angelika Šimečková Mix Long Zaplaceno
A + F Adam Vaníček Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Richi Lukáš Richter Muži Half Zaplaceno
LeoFa Ultratrail Team František Polánka , Leopold Šimák Muži Long Zaplaceno
TJ Sokol Mnetěš Martin Dolejš , Vladimír Netyk Muži Long Zaplaceno
Holky na tahu Veronika Vrzáková , Veronika Princová Ženy Short Zaplaceno
Magoři Filip Dohnal , Jan Husák Muži Short Zaplaceno
Verunaberuna Veronika Vrzáková Ženy Short Nová registrace
Helena Casenska Ženy Short Zaplaceno
Petr Jakuba Muži Half Zaplaceno
k llll Ženy Short Zaplaceno
SRTG Rokycany Jaroslav Antoš Muži Short Zaplaceno
ELLU Eliska Kovacova , Lukáš Trapp Mix Short Zaplaceno
Hněvkováci Luboš Bláha Muži Short Zaplaceno
Zdenek Labsky Muži Half Nová registrace